Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy régi haverom az exemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy régi haverom az exemmel találkozik kettesbe, meg gondolom beszél, akkor gondolom fel akarják szedni egymást. Igaz?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 4. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy nő és egy férfi nem csak azért beszélhetnek egymásssal, mert dugni akarnak.
2019. ápr. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az egyik régi barát a másik meg ex akkor nem mindegy? Egyik sincs már jelen az életedben ha jól sejtem. Mellesleg az, hogy valakik találkoznak nem csak azzal a céllal történhet, hogy felszedjék egymást.
2019. ápr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"...de 99,9%-ban mégis azért teszik ezt az emberek."

Ezt lehagyták az előttem írók.


Nekem van egy barátnőm, gyerekkori. Fiatalon összeházasodott egy pasival, nagyon cuki pár voltak, imádtam őket. Sok-sok év után a barátnőm kilépett ebből a házasságból, és összeszedett egy új pasit, aki rettentően unszimpatikus, utálatos. Azóta vele ritkábban találkozom az új pasi miatt, az exével viszont tartottam a kapcsolatot, mert drukkoltam neki, hogy sikerüljön visszacsinálnia a dolgot. Sajnos nem sikerült, de én még mindig az ex pártján állok, pedig mint férfi egyáltalán nem érdekel, sose lennék képes megcsókolni sem. De ő legalább humoros, kedves ember, nem egy kisajátítós, utálatos, féltékeny, bunkó, mint az utódja.

Sokszor maga a személy nem is látja, hogy mennyire megváltozik, de a kívülállók igen.

Sok esetben viszont az van emögött, hogy a hasonló emberek vonzzák egymást, azért válik valaki barátnővé, és mivel hasonló hozzánk, neki is tetszik a mi pasink... stb. Ilyenkor egy szakítás neki zöld zászló...

2019. ápr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem úgy régi haver. Általános óta ismerem hol többet hol kevesebbet találkozunk még most is, azt meg tudom hogy tetszett neki az exem. Csak nem értem, hogy miért nem mással próbàlkozik mind a kettő...
2019. ápr. 4. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!