Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem találkozik a régi...

Miért nem találkozik a régi osztályunk, ha valami iszonyat jó volt a közösség?

Figyelt kérdés

Lassan két éve hogy elballagtunk. Életem talán legszebb évei voltak az általános iskolás évek. Rettentő jó volt az osztályunk, mindenben benne voltunk, a mai napig emlegetnek minket az összetartozásunkért, egyszóval le se tudom írni..ha volt tökéletes, ez az volt. Mindenki elkerült más városba, ballagás óta kb. 3x.volt tali, oda elég sokan el se jöttek, néhány emberre nem kíváncsiak (sajnos bennem is van ilyen), mert így utólag a negatívumokat előtérbe helyezik. Már csak a nosztalgikus érzés fog el ha rájuk gondolok, de ez természetes, hogy továbbléptek, és nem jönnek el? Ha mindenki azt érezte de tényleg hogy a világ legjobb osztálya volt..

Akkor miért nem lehet ezt fenntartani? Elkerültünk, oké, de én pl nem felejtek..

Mit gondoltok erről összességében?



2017. ápr. 18. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Változnak az idők. Mindenkinek megváltozott az élete azóta. Nem várhatod el hogy összeboruljon a társaság ha nekik nem olyan fontos mint neked ez az egész.
2017. ápr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De utaltam mikor altalanos iskola utan ketevente akartak talalkozot csinalni es nem lehetett levakarni...
2017. ápr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 sokan úgy vélekednek mint én, csak sajnos így pár dologban rájöttünk egy két emberre milyen is valójában, meg van pár dolog, amit nem szívesen írnék ki.

Köszönöm a választ, igaz.:)

2017. ápr. 18. 12:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
5 evente szokott osztalytalalkozo lenni... az elsot meg se szoktak tartani, mert kb senki nem szokott elmenni. Mindenkinek megvan a sajat elete, elkoltoztek, tanulnak, dolgoznak stb. Nem varhato el toluk, hogy allandoan talalkozora jarkaljanak. A sajat barati koroddel akkor szervezel talit amikor akarsz, de azert 20-30 embert nem olyan egyszeru osszeszervezni
2017. ápr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A középiskola sokkal dominánsabb lesz és az ottani kapcsolatok. Az általánost általában mindenki elfelejti.
2017. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én osztályomban 36-an voltunk. Hiába van mindenki Facebookon, van saját csoportunk is, a kutya sem beszél a másikkal. Az ötéves osztálytalin négyen voltunk. Három osztálytárs, egyiküknek a hasában egy pici baba. A többieknek nem volt kedve jönni.
2017. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!