Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátom de ő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom de ő nem foglalkozik velem, mert fontosabbak a bulik, haverok. Most találkoztam egy régi barátommal, ő szivesen találkozik velem, nem történt semmi csak beszélgetünk. Ez megcsalás?

Figyelt kérdés
2007. dec. 2. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmiképp nem. Ha jól érzed magad a régi fiúval, miért nem csinálhatnátok közös programot? Ha a mostani fiúnak ez nem tetszik, nyugodtan mgmondhatod neki, hogy társaságra vágysz és ha te sem vagy féltékeny az ő haverjaira, ő se szóljon a tiédért. Ha ez probléma marad, el kell gondolkodni rajta, fontos vagy-e neki egyéltalán.
2007. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás ez tuti.Viszont szerintem ha vele jól vagy jobban érzed magad.Lehet,hogy el kéne ezen mélázni.Ha érted mire gondolok!Talán nem a barátod számodra az ideális ha nem foglalkozik veled.
2007. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó tanács: ha a pasidnak fontosabbak a haverok és a bulik, akkor ezt beszéld először meg vele, ha nem változtat, akkor meg hagyd ott a p*csába!!!
2007. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!