Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőtársaim! Rátok ezekből hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim! Rátok ezekből hány pont igaz?

Figyelt kérdés

Egy válaszban bukkantam rá, vaskos általánosítás, rám ezek közül 1 pont illik.

Mindenbe beleugatnak és folyton számon kérnek.


- Rád erőszakolnak dolgokat amiket te úgy amúgy nem is akarsz.


- Muszáj megnézned velük az ilyen Öldöklő szerelem és hasonló sz@rokat.


- Elég sok pénzbe kerülnek.


- Úgy általában a hobbidat el is felejtheted.


- Nem nagyon szeretik az orális szexet.


- Nagy részüknek van valami kis állatkája.


2019. ápr. 5. 07:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Egy. De azért szerintem az a pali aki így vélekedik a nőkről ő sem lehet valami főnyeremény. Legalábbis én közel sem ilyen körökben mozgok.
2019. ápr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Nagy részüknek van valami kis állatkája.


Ez az egy.

2019. ápr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem kellett volna erről kérdést kiírni, mert akkora hülyeség :) a rossz kapcsolatok ilyenek, de szerintem az emberek legalabb a fele nem él rossz kapcsolatban.

21f

2019. ápr. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Egy talán, hogy mindenbe beleugatok :)
2019. ápr. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Ráerőszakolok dolgokat.

Olyan komoly és rossz dolgokat, mint q takarítás. Fene akar putriban élni.

2019. ápr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Az 1., 3., 4. minden nőre igaz, még ha tagadják vagy nem is veszik észre magukon.
2019. ápr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

A beleugatás és számonkérés...Ha olyan dologrol van szó ami a közös életünkre vonatkozik,akkor nyilván beleugatok,ha hagyom,hogy rossz döntést hozzon az elképzelhető,hogy pl.évekig fizethetem vissza a kölcsönöket és emiatt egy rosszabb életkörülménybe kényszerülünk. Kisebb dolgok pl.buliban szarrá issza magát,megint csak beleugatok,mert ottjon a hányást nekem kell feltakarítanom,számonkérem miatta,persze,mert másnaposan egy dög,akit nekem kell kiszolgálnom,mert hülye és nem tudja mennyi az elég. Rád erőszakolnak dolgokat. Igen,én is a takarítást és hogy a levetett ruhát ne a nappaliban a kanapéra dobja,hanem a szennyestartóba. ☺

A nekem tetsző filmeket akkor nézem,amikor ő dolgozik.

Sok pénzbe kerülnek....aha. Ismerkedési szakaszban nem engedtem,hogy fizesse amit fogyasztottam,amikor hazavitt megtankoltam a kocsiját. Aztán összeköltöztünk,drága volt a fű,de finanszíroztam (jaaa,a pasi szenvedélye volt drága,azóta leszokott)

Hobbyja wot,amikor van kedve játszik.

Oralis szex...ha csak mindig én adom,akkor persze utálom. Ha oda-vissza megy,akkor oké ☺

Állatkánk közösen lett.

Szóval ezt a felsorolást sztem egy olyan hímnemű írta,aki még agyilag nem felnőtt,nem tud felelősségteljesen gondolkodni és emiatt ilyen szarságokon pörög. Egy komoly,felnőtt férfi esetében ezek a gondolatok fel sem merülnének. Szerintem.....

2019. ápr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Rám egyik sem igaz, sőt. A hobbink is közös (autóversenyzés) és mindketten imádjuk az orális szexet.


38/n

2019. ápr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy igaz. Ezt gondolom egy olyan férfi írta, aki annyira tuskó, hogy egy nőt sem tud megtartani és ezért a nőket hibáztatja.
2019. ápr. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Rám az állatka igaz, de nem tudom, hogy az miért szerepel a negatív tulajdonságok listáján.


Olyan, mintha a férfiak nem is szerethetnék az állatokat... Az én vőlegényem például szereti. Konkrétan a cicáin keresztül ismerkedtünk meg anno.

2019. ápr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!