Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti meg szoktátok lepni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg szoktátok lepni a párotokat apróságokkal a hétköznapokon?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok mennyire jellemző ez. Az én szeretetnyelvem pl nem épül az ajándékozásra a párommal mégis veszünk/készítünk egymásnak dolgokat néha.

Gondolok itt bármilyen apróságra, akár a párod kedvenc ételének elkészítésére vagy egy szál virágra



2019. ápr. 5. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokszor
2019. ápr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekünk mindkettőnknek a minőségi idő a legfontosabb, de ettől függetlenül meg szoktuk lepni egymást apróságokkal.

A legjobban a kézzel írt kis üzeneteknek szoktam örülni :)

2019. ápr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk szülinapi, karácsonyi ajándékozás nincs, de hétköznapokon meg szoktuk egymást lepni. Legutoljára a párom például vett egy muffint nekem munka után. Szóval nem nagy dolgok, csak apróságok.
2019. ápr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyakori. Ha például meglátom a boltba a kedvenc csokiját, meglepem vele.
2019. ápr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, állandóan.
2019. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyakran.
2019. ápr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Csak a hétköznapokban, mivel ünnepeket nem tartunk.
2019. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze :) általában azzal, hogy veszek neki a kedvenc gyümölcséből vagy nassot veszek neki, ő is vesz nekem ilyen-olyan nyalánkságokat. Ő szokott nekem tollat vagy ilyesmit venni (ami a hobbimhoz kapcsolódik), én meg neki egy-két személyes, kézzel írt üzenettel kedveskedek neki stb.
2019. ápr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, állandóan!

Szerintem ezek az apró kedvességek segítenek frissen tartani egy akár több 10 éves kapcsolatot is.

Van, amikor egy teljesen áltagos hétköznapon egy szép pár ezüst fülbevalóval jön haza.

Én finom, romantikus vacsorával várom, aranyos, szexi üzeneteket írunk egymásnak. Nagy, habos, forró fürdővel és pezsgővel várom, közben beszélgetünk, szeretgetjük egymást. Vagy belépek az ajtón fáradtan, rossz kedvűen, és azonnal csókolgatni, cirógatni kezd, és én is mindig ugyanígy teszek... pár másodpercen belül mindent megérzünk egymás apró gesztusaiból, így tényleg mondhatom, hogy nincsenek titkaink egymás előtt. Imádunk játszani és poénkodni egymással.

2019. ápr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem az ajándékozást, ünnepekkor sem szoktunk, mindig közös élményben veszünk részt helyette. Viszont az apró figyelmességek nagyon fontosak. Sokszor hozok neki valami olyat a boltból, amit szeret, vagy ha épp vásárolok valamit online és meglátok egy olyan dolgot, amiről tudom, hogy örülne neki és használná, akkor megrendelem azt is alkalom nélkül, vagy épp tudom, hogy nehezebb hete van és csak a kedvenceit főzöm, ilyen apróságok. Ez fordítva is így van, ő is gyakran meglep ilyen-olyan apró dolgokkal.
2019. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!