Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon lecsökkenne az idevágó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lecsökkenne az idevágó hülye kérdések száma, ha a társadalom csakis és kizárólag a megözvegyült vagy bántalmazás miatt válni kényszerült egyedülálló anyákat támogatná?

Figyelt kérdés
Például én sem írnék ki róla kérdést. Csak jobb lenne nem ?
2018. dec. 19. 20:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Mármint KINEK lenne jobb?
2018. dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
Csak mert pl. a gyerektartást nem kapó anyák gyerekeinek túlnyomó része tutira éhezne onnantól kezdve.
2018. dec. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Több jutna a megözvegyült anyáknak és a bántalmazott anyáknak, illetve azok gyerekeinek. Az adófizetőknek azért lenne jó, mert azokat támogatják a pénzükből, nem önhibájukból kerültek szorult helyzetbe.

Az ilyen nem tudom ki az apa, hogyan hívjam be a nős hapsim a szüleimhez, hogy megdugjon azok tudta nélkül, azt szerintem jobb lenne, ha a családja tartaná és az, aki gyerektartás fizetésére kötelezett.

2018. dec. 19. 20:17
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem ingyenes és kötelező a fogamzásgátlás a társadalomnak vajmi kevés számonkérnivalója van eltévelyedett polgárain.
2018. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Oké. És ezek a személyek a segítségemet milyen alapon kérik számon ?
2018. dec. 19. 20:31
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb az idiótákat kéne kiszűrni.
2018. dec. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem őt támogatod, hanem azt a szerencsétlen gyereket, aki nem tehet semmiről.

Adott kérdező esetében pont a családja tartja el. Szerinted miért xart be, hogy mi van, ha lebukik?

A kanija ugye nős, lehet, hogy gyereke is van. Lehet, hogy a felesége naivan azt hiszi, hogy tényleg kocsmázni van. Akkor az ő gyereke is haljon éhen?


Bántalmazás: vékony jég. Akit lelki terrorban tart, anyagilag függ, és nem üti a férje, az most bántalmazott? Ha nem kap támogatást, hogy lépjen ki? Még úgy se, mint eddig.


Bunkó vagyok, de vàllalom: bàntalmazás esetén miért támogatod a nőt? Mennyivel jobb az, aki figyelmen kívül hagyja az intő jeleket, és odaszül egy agresszív állatnak három gyereket? Se munka, se félre tett pénz. Mennyivel jobb, mint az, akit megcsaltak, és nem lenyeli, hanem emelt fővel távozik?


Bónusz kérdés: a férfiakat miért nem bünteted? Kisebb bűn megcsalni, eldobni a gyereke anyját, mint elválni attól, aki megcsalt?


És akkor jönne csak a jó világ, ahol TÉNYLEG eltartót keres minden elvált anyuka, és kb. minden téren esélytelen lesz az életben. Biztos nőne a gyerekszülési kedv.

2018. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
23%

Vagy ha előrébb lenne a technika. A virtuális valóság elfoglalna kb. mindenkit. A VR szemüveg csak az első lépés.


Gondoljanak bele mennyivel könnyebb lenne, ha ott bármit meg lehet tenni. Repülni, szexelni, gyilkolni, úgyis csak "bájtok" semmi következménye.


Igaz akkor szabad lenne mindenki. A tv csődbe menne. Politikusainkra se figyelne senki.



Szép is lenne.

2018. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nincs itt semmi büntetés. A férfi, aki megcsinálta a gyereket, megcsal stbstb, az fizesse szépen a gyerektartást, amihez az anya vagy a családja hozzáteszi a maga részét szépen.

És akinek családja van, szeretik egymást és jól megvannak, az fordíthasson annyival kevesebbet a saját családjára, mert más elszúrta az életét ? Ők miért vannak büntetve akkor ?

2018. dec. 19. 20:54
 10/22 anonim ***** válasza:
25%

#8


Bár a virtuálvalóság jó lenne, vagy mint a holofedélzet a Star Trek sorozatokban. Készítenék magamnak szimpatikus ismerősöket akik nem gúnyolnak vagy sértegetnek, vagy ilyesmi és tök jóban vagyunk. De szép is volna.


Nem lenne ez a "mindenki utál engem" dolog ami tönkreteszi az életem. (És ami miatt nem fogom megérni a 28at és a 27-et is csak azért, mert januárban lesz)

2018. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!