Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a lányról, akinek 24 évesen lesz először párkapcsolata és akkor veszti el a szüzességét?

Figyelt kérdés

Mert előtte fontosnak érzi, hogy jól teljesítsen a suliban, majd utána, hogy tovább tanuljon főiskolán és miután úgymond sikerült megalapoznia az életét, csak utána kezd pasizásba?


Én is vágyok a szexre nagyon is, meg egy párkapcsolatra, de én úgy érzem, hogy csak olyan emberrel tudnék lefeküdni, akivel szeretjük is egymást. És úgy érzem, hogy annak semmi értelme, hogy a társadalmi nyomás miatt pl. tizenévesen már elkezdjél az egyik kéthetes kapcsolatból a másikba ugrálni és mindenféle emberrel összeakadni, leállni akivel semmi komolyat nem tudtok átélni, nyújtani egymásnak. Mert ha valaki ennyire sok embert az életébe enged, akkor értékét vesztik azok az emberek akik tényleg szeretetre méltóak lennének.


Van még aki hasonlóan gondolkodik, mint én? Mert szerintem az ember huszonévesen még nincs lemaradva semmiről sem.



2018. dec. 7. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Semmi. Xarok en mas eletere, tok m1 h ffi v no. :D
2018. dec. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

24 éves kor előtt párkapcsolatban lenni, nem kéne, hogy azt jelentse, hogy egyik rápáról a másikra ugrik az ember lánya. Való igaz, hogy fiatalabb korban jellemzőbb a komolytalanabb kapcsolat, de ez nem az életkor miatt van, hanem amiatt, hogy úgy mennek neki, hogy majd meglátjuk/alakul/lesz valami/most ez jó és társai.

Ha tudod mi a célod, ahhoz keresel egy hasonló társat, az olyanokkal meg nem állsz le, aki ilyen nemtudomka vagy különösebben mást akar.

Ez az, hogy nem kéne engedni a társadalmi nyomásnak, sem a párkapcsolatokban sem a karrierben, mert nem a társadalom éli az életed, hanem te magad. Alakítsd ezért a te szempontjaid szerint.

32/f

2018. dec. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
"Mert előtte fontosnak érzi, hogy jól teljesítsen a suliban" - Ilyenről sem hallottam még, hogy csak szűzként lehet teljesíteni a suliban :D
2018. dec. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Semmit, kit érdekel? :D Ha az illető egy barátnőm lenne, akkor csak örülnék, hogy boldog, ennyi.
2018. dec. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
szerintem csak az a gond vele, hogy nem lesz sok tapasztalatod, és az első pasinak majd gyereket szülsz akibe belezúgsz. nem lesz összehasonlítási alapod a párkapcsolatokban, és a szexben, ha megalkuvó vagy, hajlamosabb leszel ratyi kapcsolatban bennemaradni. aztán előbb utóbb a házasságod tönkremegy, 30-40 éves korod között rájössz hogy nem éltél még eleget, és elkezded bepótolni ami kimaradt.
2018. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Szia. Én viszonylag későn, 19 évesen vesztettem el a szüzességem, és ugyanígy voltam vele, mint te: vágytam párkapcsolatra. Mindig jól teljesítettem a suliban is, és azt gondoltam, ha barátom lesz, kevesebb időm lesz a sulival foglalkozni, vagy szétszórtabb leszek, nem megy majd olyan jól. Baromság. Egyetemen is ugyanolyan jól tanulok, sőt, koncentráltabb lettem, mert kevesebb a lehetőségem hülyeségekkel eltölteni az időmet (pl. facebookkal)... Van olyan barátnőm, aki 15 évesen vesztette el, az első szerelmével, most is, akkor is nagyon jól teljesített. Én is azzal feküdtem le, akit szeretek...
2018. dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Semmi véleményem nincs róla. Magánügy. Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja.


Én 23 éves voltam, azóta is lassan már 6 éve együtt vagyok a párommal.

2018. dec. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

ugyanez a terv csak másik nemben


a véleményem pozitív, sőt nálam első prioritás a párválasztásnál


rengeteg okom van így gondolni és - mivel viszonylag független az életstílusom a többiek véleményétől - ez nem fog változni


te amúgy most hány éves vagy, hogy ez még csak terv?


25F

2018. dec. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Azert nem fekete-feher a dolog. 16 evesen volt eloszor kapcsolatom (3 evig tartott) es most is egy 3 eves kapcsolatom taposom.

A jegyeim tokeletesek voltak, egyetemen folytattam tovabb es remelhetoleg jo karrier ele nezek. A kapcsolat es a karrier/tanulas nem zarja ki egymast.

2018. dec. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Kik voltak azok az idióták, akik 4-est lepontozták????


Kérdésre:

Kívülállóként természetesen nem szólnék semmit, a magánügyednek tartanám. Ha korban hozzád illő, párját kereső férfi lennék, akkor inkább örülnék, hogy nem ment rajtad végig a fél város.

Egyetlen mondatoddal nem értek egyet, amin más is fönnakadt: Szerintem sem kell szűznek maradni (ill. általában véve kerülni a másik nemet) azért, hogy jól teljesíts a suliban.

Pl. főnököm orvos és felesége annak idején az évfolyamtársa volt. Még egyetemista korukban összeházasodtak. Ő mondta, hogy a párkapcsolat, család nem visszafogja az embert, hanem éppen hogy motiválja, hogy van célod az életben, nemcsak magadnak élsz.

2018. dec. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!