Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire normális/nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális/nem normális?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 3-4 hónapja pontosan 3hetente jön meg a mensim előtte pedig volt olyan hogy 2 hetente jött. Augusztusban lesz 1 éve hogy először megjött. Ez attól van hogy még nem állt be egészen? (szűz vagyok) A NORMÁLIS válaszokat előre is köszi :) 14/L
2010. júl. 4. 18:30
 1/4 Timi: ) ***** válasza:

Le is írtad a választ a kérdésedben.

Ilyenkor még nem áll be,rendszertelen,én is így voltam elég sokáig,ezek a fránya hormonok:P

Nyugi,minden okés!

23/L

2010. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen valószínűleg ez okozza. A 3 hét még istenes, de a 2 hét nem. 14 naponta egy 5 napos vérzés már jelentősebb vérveszteség, ha ez nem múlik akkor menj el egy orvoshoz, lehet, hogy nem ad gyógyszert meg semmit, hogy majd beáll, de szerintem jobb, ha lát egy nőgyógyász.
2010. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kurta* válasza:
Igen azért nekem azthiszem 3 éve van meg és még most se állt be rendesen.=)
2010. júl. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :) a válaszokat am a 2 hetesek már elmúltak szerencsére (uh) :D
2010. júl. 4. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!