Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kifogytam az ötletekből. Vmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Malenkaia kérdése:

Kifogytam az ötletekből. Vmi logikus ötlet?

Figyelt kérdés

Na szóval..kezdjük azzal,h volt egy 2 éves kapcsolatom...az egész zűrösen indult, mert a pasi híve volt az egyéjszakás kalandoknak, és sikerült összeszednie egy olyan csajt,aki agyilag ezt nem fogta fel....Már az elején olyanokkal próbálkozott,h ő terhes a pasitól,hívogatta,zaklatta,baromságokat beszélt róla, aztán már én is kaptam a "szépet"...Mindegy, nem foglalkoztunk vele csak egymással, 2 évig jártunk...Vége lett(de nem emiatt a csaj miatt), de tartottuk a kapcsolatot egymással...És tegnap egy buliba voltunk mind3an...erre elkezdte megint ez a csaj,h mert előző éjjel nála volt pasim(-ő szavaival élve!),és ha kell nekem a pasi pulóvere(nyáron pulóver?O.o), akkor majd szóljak neki,mert nála hagyta...közbe meg a pasi öngyújtóját dugta az én dekoltázsomba a csaj...Nem vaok féltékeny, tudtam jól,h szarul esik majd,ha mással kavar, de nem is ezzel lenne bajom, hanem h ez a csaj olyan szinten szarkeverő,h azt már nem tudom, nem bírom elviselni! Annyira felhúzott, h dühömben földhöz baxtam egy egész üveg piát...pedig szívem szerint a torkának mentem volna a szilánkkal! De nem akarok lesüllyedni ilyen szintre....Tanács kellene,h hogy a fenébe lehet egy ilyen szarkeverő ribancot lealázni olyan szinten,h mint ahogy ez teszi mkivel a környezetében!?Hogy a képét ne merje mutatni már előttem,pl...


Bocsánat a csúnya fogalmazásért, de már csak az az ötlet jut eszembe,h tényleg megverjem, annyi van már a rovásán...De nem akarom ezzel magam lesüllyeszteni...


Remélem érthető így is!=D


22/L


2010. júl. 4. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
világos minden. ne is süllyedj le a szintjére. sztem ne törődj vele, és legyen annyi elég h a pasik szemében ő örökre csak egy rib@nc kurv@ marad, akit csak a tág pin@jáért szeretnek. Te pedig ennél sokkal többre vagy hivatott, és feltehetőleg később boldog családod lesz, ő meg marad egyedül a tág lukával. :)
2010. júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19/F voltam :)
2010. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kerüld el...vagy oszd le de nagyon ..
2010. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Leosztani....én sokáig úgymond "tűrtem" a szarságait,mert úgy vaok vele,h ha vkit semmibe vesznek,az jobban felhúzza,mintha visszaszólnék...De most már elegem van a dolgaiból,meg h 1-2 barátomnál is bekavart, legjobb bnője most alakuló kapcsolatába már belepofázik,keveri a szart....és még senki nem ejtette pofára az ilyen dolgai miatt! Nagyon érik,h mindent visszakap kamatostul...nem vaok egy bosszúálló típus, de szeretném látni a megalázott pofáját,h érezze azt a fájdalmat,amit én éreztem!!!Nem értem miért utál ennyire....
2010. júl. 4. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!