Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a hirtelen kapott figyelmet?

Figyelt kérdés
Lehet nagyon hülye kérdés, de az elmúlt egy két évben elkezdtem több figyelmet kapni férfiaktól, amit gondolom a pubertás (bár nálam ez kissé megcsúszott) utáni változásnak köszönhetek. Ne értsetek félre nem lettem különösebben szép, csak amolyan lány a szomszédból feeling, de nagy a kontraszt az előző évekhez képest, és ez másoknak is feltűnt. Ez még így rendben van, de egyszerűen képtelen vagyok normálisan lereagálni ha bókolnak nekem vagy felfigyelnek rám, sem akkor ha érdekel az illető, sem akkor ha nem érdekel. Előbbi esetben elröhögöm az egészet, utóbbinál meg sokáig nem veszik az adást, és a végén már bunkó vagyok, amit a legtöbb fiú nem érdemel meg mert nem gusztustalan stílusban szól hozzám. Szóval női férfi tapasztalatok is érdekelnek, hogy egy nő ezt hogy csinálja, illetve van, fiúknak pedig hogy van-e "pozitiv" tapasztalata akár elutasítással is, ahol a lány korrekt volt. Előre is köszönöm a segítséget :)

2019. ápr. 7. 02:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, 30 alatt a legtöbb magát komolynak tartó nő pont ugyanezt a szintet hozza. Ne idegeskedj és ne légy bunkó, ezzel máris az átlag fölé emelkedhetsz.
2019. ápr. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja valaki veszi a fáradtasgot és bókól neked kedvesen, akkor te se legyél búnko , hanem köszönd meg.

Ezutan te is dicsérj rajta valamit.

A hajat cipőjét....

2019. ápr. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az odáig oké hogy ne legyek bunkó, mint írtam én sem szeretnék az lenni, a probléma az, hogy amíg kedvesen próbálok hárítani valakit, addig nem hagyja abba, míg kevésbé leszek kedves vele.
2019. ápr. 7. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!