Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már úgy hogy szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy hogy szeretnétek még mással is lefeküdni?

Figyelt kérdés

Hogy még nem is éltetek és nem is tudjátok milyen mással együtt lenni?


De együtt vagy valakivel és nem akarod megcsalni.


Sőt vannak akik az első emberrel vannak hosszú éveken át és nektek nem jutt ilyesmi az eszetekbe ?



2019. ápr. 7. 05:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos de, igen, kb 8 eve voltunk egyutt (nagyon fiatalon jottunk ossze, en 16 voltam). De nem azert, mert hajtott a vagy, hogy massal is legyek, Sajnos reszemrol elmultak az erzelmek, ezert egyre tobbet gondoltam, milyen lenne massal... Aztan ra par honappal szakitottunk is. Ha mar ilyen gondolatok felmerulnek benned, akkor ott valami baj lehet a kapcsolatfal
2019. ápr. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%

Sajna volt ilyen de oka is volt így kerestem szexpartnert amit nem bantam meg!

f

2019. ápr. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Volt. 20-on évesen nem tudtam megulni a popsimon, bar megcsalni nem csaltam meg senkit, inkabb Szingli voltam a cel erdekeben :D.

Most 30 felett olyan nyugodt vagyok, nem izgat massal a szex, kieltem azt amit kellett ;)

2019. ápr. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen, az a kapcsolat vége első jele.
2019. ápr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Igen, volt.Odáztam a szakítást fél évig, noha tudtam, hogy csupán fél év együttlét után ez nagyon rossz jel.Aztán mikor már kiborított, hogy vele nem akarok lefeküdni, mással viszont igen, a barátom pedig szeretne velem, és emiatt balhézik, akkor szakítottam.Legjobb döntés volt.
2019. ápr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sajnos elég nehezen találtam olyan kapcsolatot, ami végre működik, előtte volt 1, amiben abszolút nem volt szex, úgyhogy szokszor félreléptem. A mostaniban nem érzem azt, hogy bárki mást akarnék, bár az igaz, hogy nap mint nap találkozik olyanokkal az ember, akiket valamilyen szinten vonzónak talál, ilyen nyilván velem is előfordul, de az még semmit sem jelent. Akkor fordult meg a fejemben igazán az, hogy talán félreléphetnék, amikor úgy éreztem, hogy fenyegetve van a kapcsolatunk, mert nem akartam megint teljesen egyedül maradni és elölről kezdeni mindent, de rájöttem, hogy ezzel csak még rosszabbat tennék a másiknak, ha őt akarom, akkor ki kell tartanom mellette, és az a helyzet is valamilyen szinten rendeződött később. Szóval ha megtettem volna, akkor ebeben az esetben inkább félelemből, nem pedig elégedetlenségből, mint az első esetben. Alkalom lehet, hogy adódna a megcsalásra, de egy olyan ember, akinek tényleg jó a kapcsolata, nemet fog mondani, mert vagy nem hiányzik neki semmi, vagy többre tartja azt, amit a kapcsolata adni tud neki, mint azt az egy/néhány alkalmat.
2019. ápr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ha az a kapcsolat aránylag jó, szeretik egymást ? Én is szeretem de mégis kíváncsi lennék milyen lenne mással. De nem akarom se megcsalni se szakítani.
2019. ápr. 8. 06:02
 8/16 anonim ***** válasza:
Én kb 50x voltam így, de aztán mindig továbbléptem, ha valami nem klappolt. Kerestem at igazit. Nagyon sok kudarcba és egy elrontott házasságomba került, mire megtaláltam.
2019. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Oh 50x .. Hogy lehet annyiszor szakítani? ;D
2019. ápr. 9. 05:06
 10/16 anonim ***** válasza:

Sztem mindenkiben felmerül idővel ilyen gondolat. Akkor le kell ülni és árgondolni, hogy mit veszíthetek, mennyire birom tit6okban tartani, hogyan hat majd rám érzelmioleg?

Vaktában bele menni egy új kapcsolatba akkor ha csak a kíváncsiság motívál, sztem könnyelműség

2019. ápr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!