Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés olyan nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés olyan nőnek lenni akiért a pasik többsége oda van?

Figyelt kérdés

akinek nem mondana nemet kb egy pasi se, szép arc, jó alak, szexi kisugárzás stb

érdekelne milyen lehet ezzel együtt élni


Persze mindig akad kivétel, de akire tényleg szinte mindenki azt mondja, hogy na ő szép/jó csaj. Sokan hajtanak rá


2019. ápr. 7. 09:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Ijesztő és fáradtságos. Nézz fel néha vmelyik mostani sztárolt színésznő oldalára, ott nyáladzanak olyan alakok, olyan alpári és/vagy nyájas dumákkal, hátborzongató.

Ugyanez mehet élőben is.

2019. ápr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Jó. 30N
2019. ápr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Kettesnél rendben az önbizalom! :)
2019. ápr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon jó érzés,csak nem szabad emiatt át esni a ló túloldalára.

Vannak lányok,akik a szépségükkel vissza élnek

2019. ápr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Amikor kolcsonos a szimpatia az adott ferfival / ferfiakkal, akkor jo, amikor valami alpari troger kollega bamul egesz nap a melohelyen pl, es minden apro hulyeseggel teged talal be, akkor roppant idegesito.
2019. ápr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Rengeteg árnyoldala van, sokszor több negatívuma van mint pozitívuma. Főleg ha van az embernek egy komoly kapcsolata. Én úgy gondolom, hogy a belső tulajdonságaim vonzóbbak mint a külső, de a külsőmmel sincs gond.

Sokszor utálom, hogy ilyen vagyok. Például amikor megismerek egy értékes férfit, aki annyira megérdemelné, hogy szeressem de mégsem tudom. Vagy mondjuk hogy mindenkinek én vagyok az etalon. Sokszor ért már véget "miattam" haverok kapcsolata, mert a lány akivel voltak kicsit sem volt olyan mint én, és ők ilyet keresnének. Ami persze jó, minden rendes pasinak ilyen barátnő járna. De kevés az ilyen és nem lehet mindig mindenkit hozzám hasonlítgatni.

Vagy például hogy az összes exem a mai napig keres, hogy újrakezdjük. Mert utólag rájönnek, hogy nem találnak másik hasonlót. Szerencsére a párom egyáltalán nem féltékeny típus, nincs belőle probléma. De akkor is kellemetlen. Ahogy az is, hogy megnéznek az utcán, vagy akárhol otthagy pár percre már betalál valaki ismerkedési szándékkal.

Szóval párkapcsolatban maga a pokol. Ha nincs éppen senkid, akkor persze jó érzés, hogy sokan akarnak, de egy idő után már inkább baromi idegesítő.

2019. ápr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"megismerek egy értékes férfit, aki annyira megérdemelné, hogy szeressem de mégsem tudom"

Hogy érted?

2019. ápr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
#6 os szerintem csak rosszul kezeled a dolgot. Bár én férfi vagyok de azt gondolom, hogy nem vagy felelős mások tetteiért, gondolkozásáért. Ha miattad érnek véget barátságok anélkül, hogy Te ebben "közreműködnél" (értsd, bekavarsz köztük) akkor az nem a Te hibád. Nem tehetsz róla ha mások rosszul értelmeznek dolgokat. Mindenki saját magáért felel. Ua valaki annyira korlátozott, hogy nem látja a valóságot az nem a Te bűnöd. Nem hinném, hogy roszzul kéne magad érezned csak azért mert létezel. Persze ha ludas vagy a dologban az más helyzet.
2019. ápr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

# 6 Amiket felsoroltál, azok mind nem olyan vészesen nagy problémák, pláne ha picit értelmes a nő és tudja, hogy kezelje az ilyen helyzeteket, akkor végképp nem az.


Persze belehet itt állítani, hogy rengeteg árnyoldala van, miközben egyáltalán nem emeled ki a pozitívumokat, hol ott abból is van rengeteg, aztán levonsz egy hiteltelen következtetést, miszerint több a "negatívum", csak mert te itt azokat emelted ki.

2019. ápr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én élvezem, nekem jó érzés. Szerencsére a párom nem kifejezetten féltékeny, és bízik abban, hogy tudom kezelni a kéretlen közeledéseket (így is van). Én szeretem a figyelmet, szeretem, hogy vonzónak tartanak, hogy mindig látom azt a bizonyos csillanást a férfiak (és sok esetben nők) szemében. Megtartom a határaimat, de attól még élvezni élvezhetem a törődést :) Nekem emiatt egyébként nem sok árnyoldalban volt még részem, szerintem pont azért, mert távolságtartó vagyok azokkal, akikről érzem, hogy csak egy kis lökés kellene a tényleges kezdeményezéshez.
2019. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!