Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szokta megijeszteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szokta megijeszteni a lányokat az ha valaki direkt módon szólítja le őket?

Figyelt kérdés
Direkt leszólítás=ha nem valamilyen ürüggyel megy oda hanem már az elején elmondja hogy azért jött hozzád mert szimpatikusak vagytok neki.

2019. ápr. 7. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Helytől/helyzettől, meg a srác külsejétől (Pénzétől!)függ.
2019. ápr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Előzővel egyetértek. Pénzt kihagyva. Rögtön ez miért is derülne ki?
2019. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

2.-nak.


Miért és hogy derülne ki a pénz?


Pl.: Mert egy menő kocsiból száll ki a srác, drága órát visel, jó cuccokban van, nem az építkezés állványáról kiabál le,...

2019. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Izé... egy ránézésből hogy lehetek szimpatikus? Max. vonzó, tetszetős, stb.

De hogy ne szavakon lovagoljak: én csak akkor viselem jól a leszólítást, ha valamilyen ürügy társul hozzá. Ez bármi lehet igazából, csak induljon el a beszélgetés. Utána már rá lehet térni arra, hogy amúgy ismerkedni szeretne. Egyszer volt ilyenben részem, épp volt kapcsolatom, szóval nem lett folytatása a dolognak. De attól még jólesett, hogy nem "ijesztett meg". Én ugyanis olyan vagyok, hogy ha valaki egy az egyben letámad, akkor legszívesebben elmenekülnék a helyszínről.

2019. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

Ha azután jön oda, hogy legalább a szemkontaktust felvettük egymással, nem ijedek meg, maximum nem adok elérhetőséget.

Ha viszont úgy jön oda hozzám, hogy nem is vettem észre korábban, akkor az tolakodó, és máris ellenszenves.

Volt már, hogy elkezdett rohanni az utcán utánam vagy épp követni, na ez meg már konkrétan zaklatás.

2019. ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Én úgy szoktam őket leszólítani, hogy "Szia, szeretnék közösülni veled.", nekem jól szoktál fogadni, szeretik a lányok.
2019. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Múltkor valaki úgy szólított le, hogy elkezdett futni ő is utánam, amikor rohantam a bkv-ra..


Azért ez kicsit creepy, de nevettem. :D

2019. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!