Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal, férjezett nők, ti sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, férjezett nők, ti sem szoktatok asszonyként hivatkozni magatokra?

Figyelt kérdés

Elvégre minden olyan nő, aki már férjnél van, "asszony", "férjes asszony", mindegy, hogy 20 éves vagy 50.

Viszont nekem erre egyáltalán nem áll rá a szám. Nemhogy magamra hivatkozva, de más nőkre se szoktam azt mondani, hogy "az az asszony".

Még az idősebbek is "idős hölgy", "idős néni", aki meg fiatal, az lány, nő, hölgy...

Ha már nagyon így kéne kifejzenem magam, akkor is maximum azt mondanám, "házas nő", "férjezett nő", de nem "férjes asszony".


25N


2019. ápr. 7. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Életemben nem használtam ezt a szót sem magamra,sem másra.37n
2019. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Soha. Hozzátenném, ha a pasim így merne hívni,szakítenék.
2019. ápr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 46 évesen lányozom magam :-DDDD


Meg a párom is :-D


Lelőném ha asszonyozna....

2019. ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Sose használtam ezt a szót, de még idősebbektől sem hallottam. :)

A férjemre is rendszeresen páromként hivatkozom, mer’ egyszer megkaptam, h én dicsekszem azzal, h férjem van... 😅

2019. ápr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Legfeljebb csak viccből, de komolyan sosem utaltam sem magamra, sem másra asszonyként (viccnél meg kb úgy értsd, hogy ha pl a férjemnek nincs kedve elmenni egy baráti eseményre, akkor kifogásként felajánlom, hogy "mondd, hogy az asszony nem enged"). Egyszer kaptam egy hivatalos levelet, amiben a címzésben XY asszonyként hivatkoztak rám. Nehéz volt ezek után komolyan vennem a levél többi részét :D


26 vagyok egyébként, sosem hallottam mástól sem, hogy így hivatkoztak rám. Én még mindig lányként gondolok magamra, esetleg nagyon ritkán nőként, de kicsit sem vagyok nőies, szóval ezt azért nehéz racionalizálnom.

2019. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Nőm, nejem, csajom" (2012)
2019. ápr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
asszony az tudod hol van ? Muszliméknál ott !!
2019. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ram szokta mondani a ferjem hogy "az asszonykam" meg en is ra hogy az uram.. Nem ertem mi van ebben

Ha valakitol megkapnam h dicsekszem eszembe se jutna akkor se leszokni errol..

Es en csak 19 vagyok

2019. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!