Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés

A baráti körömből van egy pasi és valahogy az eszem megáll, hogy ő tényleg ilyen. Jóképű, a párja, aki lassan a felesége lesz egy dekoratív nő, bájos, csinos arccal. Babájuk lesz novemberre és egy tökéletes párnak látszanak.

Ám de megtudtam valamit, amitől lehidaltam. A legjobb haverja picit ittas állapotban kiöntötte nekem a szívét, hogy valakinek ezt el kell már mondania, mert nem bírja magában tartogatni ezt a terhet, amit a haverja rázúdított.


Pár hónapja a pasi csalja a menyasszonyát, még az sem tántorítja el a félrelépéstől, hogy a babájukat várja a nő. Mindig a legjobb pajtásra hivatkozik, ha a másik nőhöz megy, a haver pedig falaz neki, képtelen nemet mondani, hisz gyerekkori barátok. Valószínű, hogy nem az első szeretője, mert rutinos teszi a dolgát, fejből tudja, hogy hol vannak pár órára kivehető szobák, amik alkalmasak arra, hogy kiélje a szexuális vágyait.

Nem éltem sosem álomvilágban, de azt hittem, hogy ilyen csak a filmekben létezik, hogy valaki ennyire patkány legyen... Az ilyen embernek vajon semmi sem szent?! Mit éreznek az ilyenek? Nincs utána lelkiismeret furdalásuk sem, hogy hazamennek?


2019. ápr. 7. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Az, hogy az említett férfi milyen, nem minősítem, bár megvan a véleményem. Javaslom, törődj te is inkább a saját dolgoddal, nyugisabbak lesznek a napjaid.
2019. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Ott van a masik szerepe a megcsalasban. Gondolom nincs minden napos kielegito szex a kismamaval....

N

2019. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor ilyenekrōl hallok, akkor megrémiszt, mert arra gondolok, hogy én is lehetnék ilyen helyzetben, hogy a férjem a tudtomon kívül megcsal, miközben elhiteti, hogy “tökéletes” a kapcsolatunk. Nem valami nyugtató, mert bárki benne lehet ilyen helyzetben és nem is tudja, milyen emberek rohangálnak a világban, ki-be mások életébe lelkiismeret furdalás nélkül.
2019. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom szerintem az is gáz, hogy a barátja, meg te ennyire pletykások vagytok.
2019. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tetszik, nem tetszik, ilyen az élet.
2019. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az ilyen "mi közöd hozzá" és hasonló beszologatós hozzászólónak üzenném, hogy ez az oldal ezért van, hogy akár ilyeneket is megosszunk egymással. Ha nem tetszik, akkor nem értem minek kommentálni. Lehet tovább tekerni. Én ezt teszem, ha szerintem valami felesleges kérdésbe botlok 😉. És attól mert ezt nekem elmondta a srác, hogy mi történt, attól még nem én vagyok pletykás, nem is én kértem hogy mondja el 😂
2019. ápr. 8. 07:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem aki így reagál, az hasonló helyzetben van a párjával és úgy érzi, hogy róla is szólhatna a kérdés.
2019. ápr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7. Hűha, most azt gondolod, hogy milyen okos vagy, de nagyon tévedsz ezzel kapcsolatban 😂😅
2019. ápr. 12. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!