Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg gáz ha nem kísér haza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz ha nem kísér haza a párom?

Figyelt kérdés

A párommal néha a nagyszüleinél találkozunk és kb öt percre laknak tőlem. Olyankor nem szokott hazakísérni. Ez mennyire illő vagy illetlen dolog? Általában valami járművel megyek, bicikli görkori.

Két és fél éve vagyunk együtt egyébként és a húszas éveink közepén járunk.


2019. ápr. 8. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább attól függ, hogy te igényled-e vagy sem, de ha kiírtad, valószínűleg mégis zavar.


Szerintem nincs ebben semmi, bár ahogy a saját páromat ismerem, ő sosem engedne egyedül.

2019. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Miért szükséges, hogy hazakísérjen mindig? Talán nem találsz haza? Félsz? Fóbiád van? Volt már, hogy megtámadtak téged?
2019. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

2. Nem tudom miért lett lepontozva, pedig teljesen igaza van.

5 percre laksz, szerintem nem halsz bele ha egyedül mész haza...

2019. ápr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazi hisztis pitschának kell lenni ahhoz, hogy ezen megsértődjön valaki. Nem, nem illetlenség, hogy azon a kemény 5 perces úton nem rohan a bringád vagy a görkorid után "hazakísérés" címszóval.
2019. ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Valószínűleg azért zavar egy minimális szinten, mert 1, régebben mindig hazakísért és 2, több ismerősöm, családtagom mondta hogy ez nagyon gáz és fel voltak háborodva!

Nem igénylem amúgy de valószínűleg jólesne ha néha felajánlaná ezt!

2019. ápr. 8. 16:19
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

"2, több ismerősöm, családtagom mondta hogy ez nagyon gáz és fel voltak háborodva!"

Alma nem esik messze a fájától. Ugyanolyan buta vagy, mint az ismerőseid és a rokonaid.


Gondolom a párodnak eddig egy szót se szóltál, csak idejöttél előbb rinyálni, hátha valaki megvigasztal és neked ad igazat.


És mi van, ha régebben hazakísért most meg nem?

Komolyan de egy elkényeztetett kislány vagy.

2019. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szólj a párodnak, hogy néha kísérjen haza, aztán ha belemegy, és nem szükséges rossznak éli meg, akkor semmi pánik.
2019. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves hatos, te meg bunkó vagy!

Igenis szóltam neki, a rokonaim meg nem buták csak azért mert nálunk ez volt régen a szokás vagy ma is az!

2019. ápr. 8. 17:39
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nappal vagy este a sötétben?


Ha nappal, akkor szerintem kicsit eltúlzod. De ha ez este vagy sötétben van, akkor alapnak kéne lenni, hogy hazakísér.

2019. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Most míg tél volt, estig ott voltunk, vagyis sötétben. Most már világos van így a kérdés már nem annyira lényeges, de ő pont a téli időszakban nem kísért el.
2019. ápr. 8. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!