Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelent valamit, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit, hogy a párom már nem kísér haza, csak félútig?

Figyelt kérdés

A barátommal egy hónapja vagyunk együtt. Át szoktam járni hozzá. Az első pár hétben és randizós időszakban minden alkalommal házhoz jött értem, és haza is kísért utána, még napközben is. Most meg már örülhetek, ha félútig kijön értem és hazafelé félútig elkísér, még ha este (sötét) van is. Vidéken lakunk, gyalog félórányira egymástól, és nem veszélyes környék, de akkor is. Ez így normális, vagy mindig kísérgetnie kellene?

21/L


2014. máj. 11. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Lusta,nem jelent semmit
2014. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom róla, hogy lusta, de eddig kísérgetett... :/
2014. máj. 11. 20:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Idomit.
2014. máj. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szemét. 3 év után is hazakísértem a nőt, több után is.


30+F

2014. máj. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem jelent semmit se, nem hiszem, h mindig haza kellene kisérni egy 21 éves lányt, de megértem, h ha eddig csinálta, akk most miért nem csinálja :D
2014. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaja kiváncsi rá h te vajon szintén hazakisérnéd e.
2014. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
csak kö ögök nem kísérnek haza egy lányt. amikor a meggyalázott hulláját megtalálják mit mond egy ilyen mocsadék magának?
2014. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezdi megunni a kapcsolatot lehet. Engem mindig hazakísér,ha este, ha nappal van, mert félt, pedig mi háromnegyed órára lakunk egymástól
2014. máj. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!