Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogyha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogyha a barátom nem kísér haza tali után?

Figyelt kérdés

Itt lakik pár utcányira (30perces út), és szinte mindig én vagyok nála. Általában busszal járok be hozzá, és busszal járok haza tőle. A buszmegállóig mindig kikísér, de ha haza kéne kísérnie, mindig azt mondja, hívd el apudat"(kocsival). Mondtam neki már hogy ez nem így megy, és hogy én nem fogok hazasétálni egyedül a sötétben, de végül mindig ő nyer, és kihívom magamért apámat. Apám már megigunta, és én nekem sem esik jól, hogy nem képes hazakísérni... pedig visszafelé lenne busza, tehát egyedül nem is kéne sokat sétálnia. Mit tehetnék? Normális ez a a mai kapcsolatokban, hogy ennyire nem képes egy srác a barátnúőjéért??? 1hónapja járunk.

16/L


2010. febr. 2. 21:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

ez abszolút nem normális!

én a pároméktól 2 km-re lakom,mégis mindig hazakísér,sőt hiába mondom, hogy nem kell,nem enged el egyedül...

szerintem ha már mindig te mész hozzá,ez a minimum!pláne sötétben...

2010. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Elég szemét pasid van.:S Mond meg neki hogy legközelebb nálatok legyetek és csak akkor mész hozzá ha utána hazakísér. Ha nemet mond akkor tuti nem szeret.

Én elvárom hogy a barátom hazakísérjen persze egy bizonyos idő után fél év-1 év nem minden esetben de 1 hónap után még simán.

2010. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Egy fiúnak természetesnek kellene lennie, h hazakíséri a barátnőjét! Ez a viselkedés is egyfajta lovagiasságra utal! Hiszen míg elkísér, addig is együtt vagytok, beszélgettek még, a lány jobban, biztonságban érzi magát! :)

Nem lehet tudni, h a sötétben milyen veszély leselkedik a lányra, pláne, ha egyedül megy :(

20/L

2010. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
utána néztem", és az előző barátnőit se kísérte haza.... tehát nem csak velem ilyen. ha csak velem csinálná ezt, akkor már nem lenne velem, de ezek szerint nem tanították meg rá, hogy hogy "illik"
2010. febr. 2. 21:26
 5/26 A kérdező kommentje:
vagy csak szimplán lusta... de nekem ez elég szarul esik:/
2010. febr. 2. 21:27
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tanítsd meg rá te!
2010. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi a barátommal másfél éve vagyunk együtt, és még egyszer sem fordult elő, hogy egyedül engedett volna el. Ha én megyek hozzá, mindig kijön elém a vonathoz, ha megyek haza, mindig kikísér (pedig 3 km-re lakik a vasúttól, és ott nincs helyi járat...). Most hétvégén volt az első olyan, hogy egyedül sétáltam ki hozzá, mert dolgozott, de a körmét tövig lerágta, és mikor odaértem úgy megszorongatott, mert mondta, hogy nagyon féltett (jó mondjuk ez este 10 után volt). Szal szerintem nem normális, hogy egyedül elenged, ha barátod helyében lennék, én legalábbis bizti nem engednélek el egyedül. De van ismerősöm, aki ugyanezt csinálja a barátnőjével, és mindig elszomorít, mikor látom a lányt este 10kor felülni a biciklire, és egyedül hazateker... :(
2010. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Elég szemét 1 pasi! Én már első randin is hazakísértem a jelenlegi barátnőmet..Most én megyek hozzá mindig,20 perc kb az út,és mikor megyek haza,minden nap még elmegyek vele kutyát sétáltatni,és akkor is haza kísérem,pedig elhaladunk azért pár buszmegálló mellett..Ha meg ő jön(ritka,mert nem akarom,hogy még 20 percet is utazzon utánam,de hajthatatlan :D) nap végén még akkor is hazakísérem,és úgy jövök haza. Szerintem ez így lenne természetes,szóval elég szemét és bunkó egy pasid van.. :S
2010. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
23%

te komolyan azt várod h kb minden második nap hazakísérjen téged azon a fél órás úton? félsz a sötétben vagy mivan? akkor indulj el tőle hamarabb amikor még világos van.

24L

2010. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%

amúgy akkora álszent barmok vagytok h az már fáj:D

pár kérdéssel ezelőtt volt egy olyan kérdés, h elvárjátok-e h a pasitok hazakísérjen, ott egytől egyig mindenki azt válaszolta h nem, egyáltalán nem, mostmeg egytől egyig mindenki azt mondja h mekkora bunkó a pasi:D

istenem, nézzetek már magatokba:D:D:D szánalmasok vagytok.

2010. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!