Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minél lúzerebb egy nő, annál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél lúzerebb egy nő, annál jobban utálja a férfiakat?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 8. 22:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
minél lúzerebb egy ember annál jobban utálja a világot
2019. ápr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Mit értesz lúzer nő alatt?
2019. ápr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Diavolino44 ***** válasza:
30%
Van benne valamennyi igazság.
2019. ápr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ miben lúzer. Hogyha egy férfinak sem kell az elviselhetetlen személyisége meg rossz tulajdonságai miatt akkor igen, általában jön a "minden pasi köcsög". Ez nemtől függetlenül így van, minél nagyobb lúzer valaki annál inkább okol ezért külső tényezőket. Ez meg ugye ördögi kör, öngerjesztő folyamat. Amíg nem ismeri fel a saját hibáit a sikertelenségében addig nem fog tudni kitörni a lúzerségből.
2019. ápr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, miért kell alapvetésnek venni, hogy attól, hogy nő, akár tudatosan, akár tudat alatt, de pasit akarna. Nem mindenki heteroszexuális, sőt.
2019. ápr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%

Nem utálom őket, de nem kellenek, mert a lányokat szeretem. Nagyon köszönöm, rengeteg férfi nyomul rám így is. :)

Van hetero nő ismerősöm is aki így van ezzel, nagyon szép és intelligens is... egyébként a válaszokat elnézve, teljesen érthető a dolog.

2019. ápr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Én 1lúzer pasi vagyok és égy férfigyülőlő nő lábtörlője,csicskaja lennek...
2019. ápr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3%
minél lúzerebb annál keményebben szereti..
2019. ápr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%

Érdekes megfogalmazás ez a nőkről részedről, Kérdező, akkor is ha férfi, akkor is ha nő vagy. Nem tudom, hogy nálatok a családban a nők milyen elvek alapján kapnak hasonló minősítéseket.

Ez amúgy egy a nagyon bunkó amcsi szavak közül, amelyet nem lenne érdemes használni, mert magunk sem tudjuk, hogy mit jelent, csak nyaljuk a bunkó médiából.32N.

2019. ápr. 9. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

Ha valaki kollektíve a másik nemet utálja, okolja, kihelyezi a sikertelenségét, akkor ott komoly gond van a toronyban.

Ha nő, ha férfi az illető.

2019. ápr. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!