Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakorin miért mondják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorin miért mondják a vékony nőkre, hogy anorexiás, a normálisra, hogy betegesen sovány, a dagadtra hogy ideális? Valóságban pasik is így gondolják?

Figyelt kérdés

Vagy csak az itteni dagadt nők próbálják lejáratni a vékony lányokat?

Ha valaki feltesz képeket egy vékony nőről,rögtön kommentek áradatai ,hogy betegesen sovány. De egy normális alaktra is akin van plusz kg is képesek azt modnani,hogy még kell rá vagy 10-20plusz kg.

Egy dagadt nőre meg,hogy az a normális,átlagos...

Egy pasi is így gondolja?? Mert fogadok,hogy nem..


2019. ápr. 11. 07:59
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
0%
Pedig de.
2019. ápr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%
Te valamit nagyon benéztél, mert én pont az ellenkezőjét látom.
2019. ápr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
MindenKinek más a tudata. Te ezt látod a második hozzászóló azt látja én ebből egyiket se látom vagy mindkettőt.
2019. ápr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
pár napja valaki kérdezte,hogy melyik nő a szebb a vékony vagy picit teltebb? első képen egy vékony nő volt másodikon egy átlagos. Erre a kommentek 80% azt mondta,hogy mindekettő halálosan sovány nő...
2019. ápr. 11. 08:08
 5/36 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a vékony az ideál. De ha olyan kisugárzása van a nőnek, ami megfog, és jól kijövünk, akkor nyilván a személyt fogom szeretni, hiába szed fel kilókat, vagy nincs formában. A külső csak az egyik dolog. De ha azt érzem, hogy más férfiaknak is folyton tetszeni akar, akkor inkább kerülöm. Még az extrém vékony sem taszít annyira, mint az ellenkező véglet, de ott már biztos van egészségi ok is, amiről nem biztos hogy tehet.
2019. ápr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
29%
Nekem sose jöttek be a csontkollekciók, viszont nagyon sok jó húsban lévő nőnek van önértékelési gondja, ők sosem fogják megérteni, hogy nem mindenki gerjed a 34 kilós Insta-gebékre.
2019. ápr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
54%
nem tudom hol olvastál ilyent, én nem láttam ezt gyakorin.. te képzelōdsz?
2019. ápr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
88%
46% Exem kézilabdás lány volt, 73-75 kg, szeretnél te olyan tank arankát. Szerintem az a durva inkább, hogy egyesek csak fekete-fehérben tudnak gondolkodni, és gyűlölködnek, mert személyes sértésnek veszik a dolgokat, mint a 46%-os.
2019. ápr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
73%

Ponthogy fordítva.

A normális, átlagos alakúakat szidják, hogy dagadtak, volt, aki konkrétan leírta, az átlagos alak (tehát 55-65kg magasságtól függően) ma már dagadt, kész. A nagyon vékony az ideál, minden másra fujjognak.

2019. ápr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
11%

Hàt nem tudom utolsò,nekem soha nem kellene olyan nő aki 60 felett van kilòban.

75kilòs nő,mekkora lehet.

Csak magambòl indulok ki kigyùrt vagyok,175cm magas 84kg,sajna mèg lejjebb kell mennem picit 81-re kb., na most èn FÈRFIKÈNT vagyok 84 egy nő meg 75kg 9kilò eltèrès,nekem az nem nőies hanem tenyeres talpas.

A pàrom gazella testű,fitneszezik,53kg max,pont elègedett vagyok vele.

2019. ápr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!