Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakorin miért mondják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorin miért mondják a vékony nőkre, hogy anorexiás, a normálisra, hogy betegesen sovány, a dagadtra hogy ideális? Valóságban pasik is így gondolják?

Figyelt kérdés

Vagy csak az itteni dagadt nők próbálják lejáratni a vékony lányokat?

Ha valaki feltesz képeket egy vékony nőről,rögtön kommentek áradatai ,hogy betegesen sovány. De egy normális alaktra is akin van plusz kg is képesek azt modnani,hogy még kell rá vagy 10-20plusz kg.

Egy dagadt nőre meg,hogy az a normális,átlagos...

Egy pasi is így gondolja?? Mert fogadok,hogy nem..


2019. ápr. 11. 07:59
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
80%
A zabálástól természetesen mindenki hízik, csak másképp. Van aki kerüli a rendszeres nassolást, mert hízékonyabb, míg én naponta tolom, mégsem látszik rajtam annyira. Egy teltebb ismerōsöm irigykedett emiatt, hogy én megtehetem, míg ō nem, mert rajtam nem látszik, de ha neki lenne olyan étrendje, mint nekem, az ō teste másképp reagálna rá. Ennyit jelent a genetika. Egyáltalán nem arról van szó, hogy így születsz és egyáltalán ne határozna meg az életmódod és étrended, hanem arról, hogy másképp mūkōdnek egyes emberek. Van akinek erōsebb szervezete van és ellenálóbb különbözō betegségekkel és bármivel szemben, míg mások kevésbé, így más életmódot folytatunk.
2019. ápr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
72%
Nyilvan nem 4000 kaloriat. De nem hiaba laom pl legjobb baratnom, NEM figyel arra mit kajal, palacsintak, csokik, emelett persze a normal kaja. En meg ha igy ennek maradtam volna 80 kilo. Nem vegletekben kell gondolkodni de egyszeruen van akinek gyorsabb a metabolizmusa, tobb izomzata van ami miatt tobbet is ehet. Van akinek figyelnie kell arra mit eszik van akinek pedig nem, nem arra gondolunk hogy napix ezer kaloriat megeszik hanem hogy nem art neki a kis csokizgatas, tobb ch.
2019. ápr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
79%

Na, kérdező, nagyon gyorsan vegyél vissza, mert magadat égeted.

Hol mondtam olyat, hogy 100kg vagyok?


Kedvem szerint? Oké, akkor 40kg szeretnék lenni 170cm-hez, mert ahhoz van kedvem.

Jah, hogy nem így megy mégse?

A kalória deficit nem jelent automatikus fogyást, mert sok máson is múlik még.

Én is sportolok, nem zabálok (keveset eszek, nem is szemetet), de ez maximum arra elég, hogy a súlyom egy adott keretben (tehát max 1-2kg ingadozás) tudjam tartani.

2019. ápr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
11%

24-s dehogynem gondolom piciket eszik mellette meg edz ès kardiòzik.

Erdekes mindog kiderül,hogy a ,,genetika" odafigyelès csak nem làtjàtok persze a dagadèkok(nem te ne vedd magadra) ezzel takaròznak mint az igènytelen moslèk exem, ő diètàzik meg edz is odafigyel,ahaaa.

Edzèsen pici hasazàs 5 percig meg sètàlt 3 percet a futòpadon,addig èn tüdőm köpöm ki kèt sorozat között meg volt,hogy majdnem kagylòztam,patakogban ömlik ròlam a verejtèk,ugrik ki a szívem.

Kajàmban èn odafigyelek szàmolom a szènhidràtot,fehèrjèt is.

Ő meg hozta a gusztustalan zsömlèit,parizert meg a hagymakarikàt.

De ő diètàzik es persze a vèlony lànyokat szidta,szànalmas lùzer p_csa volt.

Persze kifogàsok is mentek,hogy ő màr 29 èves ès màr nem lehet annyira vèkony.


Èrdekes 32 èvesen sokkal jobb pasi vagyok mint 25 èvesen sőt egyre jobban nèzek ki.


Akkor nekem mutàlodott a genetikàm tuti sőt lehet radiòaktìv sugàrzàs èrt ès mòdosult,biztos ez lehet a hàttèrben :))))

2019. ápr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudj, de ez fordítva van.


Ezen az oldalon még Palvin Barbara is kövérnek számít.

2019. ápr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
79%

26, Egy nőnek nehezebb fogyni, sőt izmot építeni méginkább átlagosan, mint egy férfinak. Lassabban lesz látványos.


És nekem is van olyan lányismerősöm, aki egyszerre megevett egy tábla nagy Milkát vagy egy doboz Nutellát vacsora helyett, minden nap két zacskó chips, mozgás semmi...

És 45kg volt 170cm-hez. Olyan vékony kb, mint a kérdező által linkelt második kép.

2019. ápr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

28-as az lehet de az nem edzès amit az a kiscsaj csinàlt az semmit,kb nekem az a bemelegìtès,utàna kezdek rà,ja de hogy 10-n èv sport nem làtszik rajta az erdekes.

Mondjuk hozzàèrtővel kellene sportolni meg odafigyelni,èn szakemberekre hallgatok de mindenben nem csak kaja ès edzès,haladok is az èletben.

2019. ápr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
72%

#26 Szerintem senki sem állítja, hogy egyáltalán nem számítana az étrend és életmód és teljesen genetikafüggō lenne, de részben az is meghatározó.

Én is sok olyan példát tudnék mondani közeli ismerōsökbōl, akik nem sportolnak és nem is diétáznak annyit, mégis vékonyak. Amit példáztál, az két véglet, léteznek ilyen emberek is, akik ezzel takaróznak.

Én egészségesnek tartom magam és jó alakom van, de elfogadom, hogy vannak emberek, akik úgy indulnak, hogy sokat kell tenniük azért, hogy jól nézzenek ki, vékonyak legyenek, a magam részérōl én ezt nem érzem valami óriási feszítéssel elért eredménynek, mindig is az voltam, míg mások számára ez egy nehezen elérhetō cél és csupa küzdelem.

2019. ápr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
43%
A valóságban minden alkatú nőre teper a pasik egy része. Ezt meg a női válaszolók világképe nem veszi be...
2019. ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
79%

Na, munkatarsnom, akivel egy irodaban vagyok, 41 eves, kb olyan magas, mint en es 46 kg, semmit nem mozog!


Ma ezt ette: reggeli: 2 db kinderduplo, fèl zacskó sajtos chips,

edèd: Kèt tenyèrnyi mèretű töltötthús, kèt maroknyi sültkrumpli, 3 csokis fànk,

7.30 óta 3 db, 2 dl-es cukros tejeskavet ivott.


41eves, 46 kg, nem mozog.



Es itt vagyok en.( 3 cm-el vagyok magasabb)

29 eves, 70 kg-osan


ma ezt ettem: reggeli: 2 db tejeskave

ebèd: 2dl husleves üresen, fel adag rèpasalata (ontet nelkul, kb csak reszelt repa, plusz 2 pici fej brokkoli ecetesen), natur csirkemell.

Heti 3* jarok zumbazni.


Ô 46 kg 41eves , èn 70 kg 29 eves.....


...ezek utan nekem senki ne mondja, hogy nem mulik sok a genetikan :D

2019. ápr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!