Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy fiuba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy fiuba szerelmes vagyook, és ö járna velem de én nem tudok smárolni? Pls normális válaszokat.

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 03:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Tanulj meg smárolni tőle! (FTW ha nem tudod mit jelent keress rá)
2010. júl. 5. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
valami nagyon jo dolog <-- ezt jelenti?
2010. júl. 5. 03:59
 3/9 anonim ***** válasza:
járjál vele, aztán majd megtanít. ha mindenkinek ekkora gondja lenne..... de komolyan, ha járna veled akkor biztos tetszel neki és nem azzal fog foglalkozni, hogy esetleg rosszul csókolsz az elején, de lehet hogy egyből jól fog menni, nem nagy dolog.
2010. júl. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mikor összejöttem a barátnőmmel, én voltam neki az elő, mindenben. De egyáltalán nem is foglalkoztam vele, gogy most csokolózott elősször, és nem is foglalkoztam vele, mert minden jön magától.
2010. júl. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
valamikor el kell kezdeni, és 30 évesen még gázabb lesz, mint most!
2010. júl. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

For the win, azt jelenti. Szerelmes vagy belé, ő is járna veled, na akkor kitől tanulhatnál meg vajon smárolni?

Ne haragudj de tényleg csak nekem ilyen nyilvánvaló a válasz?

2010. júl. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
09:00-nek igaza van. Ha szereted a srácot, akkor egy élmény lesz számdora, hogy tőle tanulhatsz meg smárolni. Mindenki gyakorlatban tanulja meg, nem könyvekből...
2010. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem nehéz csókolózni, szerintem jön magától.Én sem tudtam még az első barátomnál, de nem volt gáz, mert ő még annyira sem tudott mint én.De belejöttünk.

L19

2010. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
amúgy meg a fiú inkább örülni fog annak, hogy nem volt a nyelved minden jöttment szájában. szóval ne parázz. várjuk a happyendet :)
2010. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!