Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mutat valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mutat valamit a férfi részéről?

Figyelt kérdés
Egy ideje úgy alakult az élet, hogy sokat vagyunk egy helyen. Ahányszor ott van ő is, mindig a közelemben van. Oda áll, ahol én vagyok. Úgy érzem, keresi a társaságom. Mosolyog rám. Nagyon kedvelem. Olykor beszélgetünk online.
2019. ápr. 12. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Itt a kulcsszó szerintem az hogy ha te már úgy érzed, akkor az nagy valószínűséggel úgy is van. :)
2019. ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De lehet én tévedek.
2019. ápr. 12. 13:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, más az amikor az ember reménykesldik valamiben és akar valamit, és más az amikor a megérzésed és tapasztalatod (az adott személy látható viselkedésével kapcsolatban) súg valamit. :)
2019. ápr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ajjajjjj, na nem lettem okosabb. Nekem kell rakta esztelennem. Azt már mondta nekem, hogy tok jól érzi magát velem.
2019. ápr. 12. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
ennyiből nem lehet biztosra mondani semmit, de mindenképp jó jelnek számít, úgy tűnik ő is kedvel téged
2019. ápr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem lép át egy határt, akkor csak barátkozik.
2019. ápr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És szerintetek hol van az a határ, ahonnan már nem barát?
2019. ápr. 12. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!