Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha egy pasi tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha egy pasi tetszik nektek, akkor ti léptek, kezdeményeztek?

Figyelt kérdés
De viszont ha a pasinak is viszont tetszetek es nem ő kezdeményez.Es pl ha látásból már ismeritek.
2018. jún. 8. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Én igen.
2018. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Én léptem. Kiderült, hogy valóban tetszettem is neki, de azért nem lépet, mert nem akart semmit (mivel van párja). Szóval azóta inkább nem, aki akar valamit az merjen lépni.
2018. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
#2 hát igen, a férfiaknak is így kéne. Ha egyszer visszautasítják, akkor többé nem kezdeményez. Levennénk a terhet a nők válláról hogy állandóan vissza kell utasítaniuk a próbálkozókat.
2018. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Én is szoktam, a mostani kapcsolatomban is én kezdeményeztem. 22n
2018. jún. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Én nem szoktam, de én már negyven éves vagyok, ebben az egyben konzervatív a felfogásom. Az én korosztályomban vannak pasik akik már azért kritizálják a nőket, mert flörtölősek, jeleket küldenek. Nem akarom elszúrni egy jó kapcsolat lehetőségét egy olyan férfinál akinek ez nem jön be.

Én úgy nőttem fel, hogy azt sulykolták belénk: egy férfi, ha érdekled, keresni fog.

2018. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

"Szóval azóta inkább nem, aki akar valamit az merjen lépni."

Érzed az ellentmondást? Vagy te inkább nem akarsz semmit?


"ebben az egyben konzervatív a felfogásom"

Na az ilyen nők azok, akik tökéletesen hiteltelenek :)


"Én úgy nőttem fel, hogy azt sulykolták belénk: egy férfi, ha érdekled, keresni fog."

Akkor aki abban nőtt fel, hogy a nőnek a konyhában a helye, az már tartsa ezt meg élete végéig?

2018. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Alapesetben elég félénk vagyok kezdeményezni de egy kis pia után volt már rá alkalom hogy kezdeményeztem fiúknál akik nem tudtak lépni a randin (csók, ha úgy alakult akár randi után szex).

De Alapesetben nem szoktam kezdeményezni soha.

21n

2018. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen,volt már ilyen,hogy én kezdeményeztem.
2018. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Igen,en kezdemenyezek. Akar a visszautasitast is bevallalom.

N

2018. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy én hova helyezem magam, hanem hogy egy férfi az ismerkedésnél férfiként viselkedik-e vagy sem. Ha neki bejönnek a nőies,visszafogott nők, akkor bizony ott kezdeményezni kell. Ha meg nem, akkor nincs miről beszélni.


Persze ez ilyen mű szituáció, amilyennek az ismerkedést itt az oldalon elképzelik, a valóságban a legtöbbször kb baráti társaságban, klubban, munkahelyen, hobbi során, iskolában, stb helyeken ismerkednek meg emberek. Én szívesen ismerkedek meg új emberekkel, és ha az ismeretség célja csak beszélgetés, akkor "kezdeményezek". És abból véletlenül kialakulhat több is. De párkapcsolati szándékkal tutira nem fogok megszólítani senkit,nyugodtan le lehet pontozni nullára ismét. Fel lett téve egy kérdés, válaszoltam rá.

2018. jún. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!