Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan srác/pasi/férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan srác/pasi/férfi vagy kinek mi tetszik, aki nem várja el egy nőtől, hogy mindig mindenhol teljesen szőrtelen legyen?

Figyelt kérdés

Életem egyik legnagyobb tragédiája a szőrtelenítés, mert eleve szőrösebb típus vagyok (nem, nincsen semmilyen betegségem, egészségügyi problémám és ez csak szimpla genetika) és ennek tetejébe még nem is találtam olyan módszert, amely bevált volna. Szoktam szőrteleníteni, mert nem akarok úgy kinézni, mint egy jeti, viszont soha nem volt és nem is lesz hibátlan, tökéletes, sima bőröm. A borotva vált be a legjobban, de sokszor még attól is kivörösödik, kipattog, sebes lesz és nagyon gyorsan vissza is nő a szőröm. Mivel fehér a bőröm és sötétek a szőrszálak, ezért hamar meg is látszik, viszont nem akarom minden áldott nap nyúzni a bőrömet, mert attól csak sokkal rosszabb lesz. Nekem sem tetszik és én sem örülök neki, de ez van és nem tudok vele mit csinálni.


Van olyan, aki ezt el tudná fogadni vagy mindenki elvárja, hogy a nő teste mindig full sima és puha legyen, mint a babapopsi?


2018. júl. 30. 22:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Végül is ha nem szőrös szívű, az plusz pont. :D
2018. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Ha olyan, mint amit leírtál, akkor nem zavarana. A természetességet kedvelem, ebbe némi szőr is belefér, emberek vagyunk, nem kirakatbabák.
2018. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Vannak azert normalis ferfial is.:)

En is szoros jeti tipus vagyok, comb, hascsik, az intim is dus es bikinovalon tul terjed meg a fenekemnel stb:D es persze szortelenitek de tenyleg egy kozepkori kinzas, akinek gyenge szoke szore van ezt nem erti, nekem strandkepesse valni tobb ora also hangon.


A baratom viszont nem zavarja ha pl intim kicsit hosszabb... persze a bikinivonalat leborotvalom mindig de a tobbit csak 2 hetente. Es ugyanugy szeret frissen siman mint par milisen. Azert a legtobb ferfi eljut oda erettsegben egy ido utan, hogy a parja is ember, es nem mindig az a legnagyobb gondja, hogy tukorsima legyen. Neha mi mar olyat is csinaltunk, hogy alul o borotvalt le.:)


De teny o idosebb (37, en 24 vagyok), a korombeliek sokkal kevesbe toleransak ilyen szempontbol. Egyebkent ha meglesz a penzem en elmegyek lezeresre, mert egyszeruen annyi ido es energia ez az egesz, nekem megerne azt a penzt h ne tepkedjem gyaluljam magam...

2018. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
25%

Elon Musk!

Grimes nem borotválja a lábát.

2018. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%

Nyilván meg tudom érteni. Van érzelmi intelligenciám.:D

Szóval akkor leszel a feleségem?

2018. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
29%

de mi a para oka?

szóltak már be neked e miatt?

vagy megijesztette az aktuálist a szőrös nuni?

2018. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
12%
Érdekes, hogy mennyire mások vagyunk. Én nem vagyok szőrös típus, szőke vagyok, de mégis minden nap borotválom magam, függetlenül attól, van-e pasim. Mert nekem fontos, hogy full sima, és bababőrű legyek.
2018. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, nekunk pont ez a dolog tragediaja, hogy kb sosem lesz az eredmeny full sima bababor. Epilalom a labszaram, furdes kozben borradir, es igyis folyton vannak kis szorszalak amik a bor alatt nonek es kiszedni nem lehet de latszik, szur, begyullad, bepirosodik.... kesz szenvedes a nagy semmiert kb...
2018. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem gond, ha nincs minden nap lehúzva a lába, hónalja, puncija. Utolsónál még szexi is a rövidre nyírt szőrzet (fazon). Annyi, hogy ne legyen hónaljkutyája, és ne Chewbacca legyen, szóval no para. 🙃
2018. júl. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen, szóltak már be miatta, nem is egyszer. Mondjuk általában nők szokták megjegyezni, hogy milyen igénytelen vagyok, mert van rajtam akár csak egy szőrszál is.... de már volt, hogy az aktuális párom is beszólt miatta. Jelenleg nincsen senkim, emiatt tettem fel a kérdést, hogy még reménykedhetek abban, hogy lesz olyan, aki ezt el tudja fogadni vagy pedig felejtsem el.


Nekem is fontos lenne, hogy szép és sima legyen a bőröm, mint a babáknak, csak mivel tudom, hogy ennek az esélye konkrétan nulla és soha a büdös életben nem leszek teljesen szőrtelen, sima és puha, ezért nem vagyok hajlandó többet foglalkozni vele. Már próbáltam gyantát, epilátort, krémet és borotvát is, jártam kozmetikushoz és randírozom, krémezem stb., már minden szrt csinálok vele, de semmi sem segít rajta. Most jutottam el odáig, hogy leszrom és hagyom a francba, mert nem vagyok hajlandó ezzel foglalkozni, mert egyszerűen már így is erre megy rá a fél életem és a világon semmi eredménye nincsen.

2018. júl. 30. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!