Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet lány, aki ennyire szép?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet lány, aki ennyire szép?

Figyelt kérdés

Tehát hogy naponta többen megállítják az utcán, le akarják fényképezni, mindenki bámulja...


A természetes szépség kategóriában, szóval nem olyanra gondolok, akinek mindene látványosan mű, azokat perszehogy megbámulják...


Ilyen vagy, vagy ismersz ilyet esetleg?


2019. ápr. 12. 21:05
 1/9 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Nem.
2019. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Létezhet ennyire felszínes férfi? Megyek hányni.
2019. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok amugy.
2019. ápr. 12. 21:13
 4/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
A helyi Tescóban a Clubcard pultnál van egy csaj, konkrétan láttam, hogy egy-két képre megállítják az utcán a srácok. Modellkedni szokott, gyakran kint csücsül a belváros drágább helyei teraszain, valami ötödrangú gagyi rapper videoklipjében is szerepelt. Majdnem minden férfiismerősöm szerint nagyon szép, szerintem meg iszonyat girhes a csaj testalkatra, kocka feje van egy zsáknyi vakolattal az arcán és csípőficamban szenvedhet, mert igen furcsán szokta tartani a lapos seggét.
2019. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Naponta azért nem állítanak meg senkit, ez hülyeség. Van aki kelendőbb, de ez nem biztos hogy túl előny. Volt az ismerőseim között ilyen, vissza is élt ezzel, odáig voltak érte a faszik, ennek ellenére sosem volt egy épkézláb kapcsolata sem, adták-vették. Végül hozzáment egy nőverő idiótához akit tűr, mert eltartja.
2019. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Engem egyszer állítottak meg modellkedni, de nemet mondtam. Így nem tudom, valós volt-e vagy beetetés.
2019. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de nem le akarjàk fnyképezni őket többnyire hanem “modell” állást kínàlnak.
2019. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valaha, huszonéves fénykoromban ha nem is naponta, de gyakran leszólítottak fiúk, férfiak utcán, boltban, próbáltak ismerkedni.Volt fiatal srác, aki bevallotta, hogy félt ezt megtenni, de úgy érezte, nem szalaszthatja el...Sajnos viszont, ő nem jött be nekem és amúgy sem vagyok es könnyen ismerkedő, könnyen kapható és nem is voltam olyan.Fiatalabb koromban nagyon rám voltak kattanva a pasik, pedig nem vagyok igazán szép, "mű" meg pláne nem.Alkatomon sincs semmi extra.Szóval fogalmam sincs, mit láthattak/látnak bennem.

Talán a kisugárzás, de ezt is csak más tudná megmondani.Szeretek tetszeni, szórakoztat, felvidít, de nem lételemem.Mindig is inkább érdekes akartam lenni, mintsem szép.

Férfiak máshogy látják a nőket, mint ahogy a nők látják magukat és a többi nőt.

44/n.

2019. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%

igen, en vagyok az



multkor egy etteremben tesommal, szemkozti asztalnal elkezdenek eroteljesen bamulni, majd telefon elo es fenykep... majd kb. fel ora mulva osszeszedte a batorsagot es odajott " szia.. huhh .. nagyon szep vagy, atulsz hozzank? "



jobb eset volt, a repteren varakoztam es egy egyiptomba igyekvo 19 eves fiu odajott megkerdezni, hogy lefotozhat e :D jot nevettem, aztan elkezdtunk beszelgetni ..



masik alkalom volt, mikor a villamoson egy fiu haverommal vagyok es odajon a pasas gratulalni neki, amiert " ilyen szep csinos baratnoje van "



ez tudd kellemes lenni, amikor egy hihetetlen jo pasi megbamul es latom rajta hogy erosen agyal hogyan szolitson le



rendkivul kellemetlen amikor a boltban allok a penztarnal es a mogottem varakozo ferfi az istennek sem veszi le a szemeit rolam .. ott akkor legszivesebben egy sapkat huznek magamra



de a legrosszabb amit a noktol kapok.... brutalis modor, bunkosag, a nem-segitek-neked-menj-a-francba-te-lotyo tekintetek

2019. ápr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!