Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek azok az elvárások amik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok az elvárások amik normálisak és melyek azok melyek túl nagyok egy férfitől?

Figyelt kérdés

Sok mindenkitől hallotam azt hogy egy férfitől ne várjuk el azt hogy ne bántson meg. Egy férfi egyszer mindig beszél utána gondolkodik . Én mindig olyant akartam aki soha de soha egyetlen egy szóval sem bánt meg mégsem olyant kaptam .

Néha olyant is hallotam hogy a férfiak nem tudják hogy ha bántanak egy nőt !


Volt egy barátnőm elmondtam neki az elvárásaim és azt mondta túl nagyok.


Szeressen,soha ne hazudjon, legyen hűséges , soha de soha egyetlen egy szavával sem bántson meg , minden nap mutassa és mondja hogy szeret stb .

Ez tényleg nagy elvárás?


Sokan mondják hogy azért nem találnak párt maguknak mert nagyon az elvárásaik de soha nem értetem mi értenek ez alatt.


21/L



2019. ápr. 12. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom, én soha senkit nem akartam megbántani, mégis megbántottam egy csomó lányt. Mivel hogy olyanon bántódtak meg, amit nem is gondoltam volna.
2019. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen probállok énis így gondolni hogy az én párom is ilyen.
2019. ápr. 12. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:

"Sok mindenkitől hallottam azt hogy egy férfitől ne várjuk el azt hogy ne bántson meg."


Ez egy badarság.


"Egy férfi egyszer mindig beszél utána gondolkodik."


Ezt adott ember válogatja.


"Én mindig olyant akartam aki soha de soha egyetlen egy szóval sem bánt meg mégsem olyant kaptam."


Nem lesz olyan párod soha aki nem bánt meg.. Viták és összeveszések mindig lesznek, nincs olyan kapcsolat ahol nincsen. Aki ezt állítja az hazudik.


"Néha olyant is hallatom hogy a férfiak nem tudják hogy ha bántanak egy nőt"


Persze, a férfiak érzelmileg robotok.



Szeressen --> alap.

soha ne hazudjon--> mindenki hazudik valamiben, bár azért az őszinteség a párunkkal szemben alapnak kellene, hogy legyen.

legyen hűséges--> Nagy gond, ha ez valakinél nem alap.

soha de soha egyetlen egy szavával sem bántson meg --> Ilyen nem lesz soha.

minden nap mutassa és mondja hogy szeret --> Ez irreális elvárás.


Nyilván mindennap mutatjuk, ha együtt vagyunk a párunkkal de elvárni azért szerintem felesleges és nem jó, mindennap sorolni sem.

2019. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3


Köszönöm válaszod :)

2019. ápr. 12. 21:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem nagy elvárás. Szeirntm alap dolog. Kivéve, hogy minden nap mondja, hogy szeressen; énszerintem csak akkor mondja, amikor nagyon érzi, hogy már ki akar törni és már nem bírja nem kimondani, tehát így megtervezetten nem jó. Ja és szerintem a barátnődnek az elvárásai lehetnek túl alacsonyak, ha neki ezek az alap-dolgok nem magától értetődők.
2019. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*Vagy lehet,hogy arra gondol, hogy kivitelezhetetlennek találja, hogy ne bántsa meg egymást két ember, aki együtt él, de szerintem is ez mehet az alapelvárásba nyugodtan, hogy mindent higgadtan , intelligensen meg tudjatok kultúráltan beszélni.
2019. ápr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

A pasiknak SZERETŐ kell.


Nem feleség, élettárs, de még csak nem is barátnő.

2019. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hatalmas baromságok ezek. Azok a nők szokták mondogatni akik mellett életükben nem volt normális férfi. Vagy akik a saját viselkedésükkel provokálják ki, hogy ne bánjon velük istennőként a párjuk. Szörnyen gyűlölöm ezt a hozzáállást, mikor egy vagy két szr kapcsolata miatt megpróbál mindenkit lehúzni, és bizonygatni, hogy minden férfi köcsög.

De nyilván soha nem lesz olyan férfi aki nem bánt meg. Nyilván nem szándékosan, de senki nem tökéletes. Te is ugyan úgy meg fogod bántani párszor, ez hozzátartozik az élethez. De simán lehet olyan férfit találni, aki soha nem bántana szándékosan. De nehéz kiismerni, hogy hol vannak a határok, vagy mik azok a dolgok amikre a "normálisnál" jobban ugrasz. Például velem lehet akár durván is poénkodni vagy oltogatni, de tudom, hogy van olyan nő akinek ez teljesen kizárt. Ezt pedig sok idő feltérképezni. Az valóban álomvilág, hogy tökéletes kapcsolat legyen viták és megbántódások nélkül. De ez nem azt jelenti, hogy nem lehet olyan férfit találni, aki nagyon szeret és a legjobbat akarja neked, törődik veled stb. Rengeteg jólelkű férfi van.

Az is álomvilág, hogy minden nap mutassa, hogy szeret. Nem lehet. Felnőtt emberek vagyunk, sokszor fáradtak, stresszesek, idegesek. Lehetetlen minden nap tökéletesnek lenni és Mr. Romantikának. Lesznek szr napok, szr hetek amikor annyit beszéltek, hogy "jó éjt drágám". De ez megint csak nem azt jelenti, hogy nem te vagy a mindene.

Szóval ilyen formában igen, irreális álomvilágban élsz. De ettől függetlenül lehet nagyon nagyon jó kapcsolat egy nagyon nagyon jó férfival. Csak pont ezzel szokták elrontani a nők (és férfiak), hogy nem értékelik amit a párjuk tesz értük, mert ők mást várnának. Kisarkított példával magasról teszel rá, hogy minden nap virágot vesz neked, mert te csak azzal törődsz, hogy nem viszi ágyba a reggelit és milyen köcsög emiatt.

2019. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!