Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő miért mutatja ki, pl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért mutatja ki, pl folyamatos ellenőrzéssel hogy megőrül a férfiért?

Figyelt kérdés

Van több jóképű barátom akiknek csinos barátnőjük van. Olyan csajok akikért mindenki megőrülne, azt gondolnád hogy minden nap ostromolják és bárkivel összejöhetnének Ehhez képest azzal vannak elfoglalva, hogy a barátjuknak félóránként be kell jelentkeznie! Ha valahonnan késnek, azonnal megy a telefon, hogy hol vagy-kivel vagy? Saját szememmel láttam amikor az egyik konkrétan végigkövette a srác mozgását a telefonján, hogy tényleg arra jár amit mondott?

Az ilyen nökre írkák itt hogy álomnők. Pedig inkább rémálomnök és meglepően sok van belőlük. Nem is értem hogy ilyen külsővel hogyan lehet ekkora önbizalomhiány! Az egyik csaj fitness versenyeket nyert meg, magyarul okleve van róla hogy gyönyörű, de így is nulla önbizalom. Hogy lehet ez? Nem tudom felfogni.

Volt olyan is, hogy én odamentem, bepróbálkoztam kicsit ittasan egy ilyen csajnál és örült neki, hogy valaki megszólította! Pedig alacsony is vagyok meg ronda arcú is. Aztán magam miatt nem lett semmi belőle. Ez oké is ha egy férfi tudja hol a helye, na de egy szép nő?


2019. ápr. 13. 08:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A szépséghez nem mindig társul intelligencia. Attól, hogy valaki szép, még lehet idióta.
2019. ápr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfinak mégis ez kell. Vagy azért, mert szép a nő és elnézi, vagy mert kell neki az izgalom egy kapcsolatba, a hisztik, a balhék.
2019. ápr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Olyan férfit választott, aki valamilyen téren jobb nála, akiért a barátnők is megőrülnek, és irigyek, hogy neki van.


Aztán mikor elmúlik a barátnők irigysége felett érzett öröm (esetleg afölött, hogy kitől szerette meg/el a pasast), akkor megindul a vezér hangya a fejükben, hogy a pasi minden nőnek kell, akkor előbb utóbb azok is bevetik ugyanazt, amivel ő szerezte meg a pasit, esetleg kicsit többet is bevállalnak.



Persze, kaphatnának bármilyen férfit, de az nem barátnő sápasztó kategóriás lesz, az meg már nem ér semmit.

2019. ápr. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Az utolsó nagyon jókat írt. A barátnők irigysége felett érzett öröm .... hát igen! Méghogy a nők a férfiaknak akarnak tetszeni. Inkább egymással rivalizálnak. De akkor is rossz nézni hova süllyed egy nő akiért a magamfajta átlag alatti férfiak bármit megtennének.
2019. ápr. 13. 09:37
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Az "alomnoket" nem sok ferfi fogja megszolitani, mert felnek a visszautasitastol, vagy azt hiszik, hogy ugyis van valakije. Szoval az ilyen lanyok orulnek, ha vegre valaki normalis akar veluk beszelgetni.


A masik dolog, hogy nagyon sok no narcisztikus, a hatalom fontos, nekik nem a pasi a fontos, csak az, hogy legyen valaki aki felett uralkodhatnak.

2019. ápr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk miért meglepő, ha valaki fél órát késik, hogy megkérdezi az illető, merre van?


Nekem pl evidens, hogy írok/szólok a páromnak, ha fél órát kések, és akkor nem is kell külön kérdezni.. De látom az alapvető dolgok sem mindenkinél működnek. ;)

2019. ápr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátom mesélte, hogy munkatársai nem mehetnek csak úgy el sehová, mondjuk darts party-ra, mert a barátnő, feleség "nem engedi el" őket. :OOO
2019. ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomhiányosak és emiatt azzal vannak elfoglalva hogy bevédjék magukat ahelyett hogy a vonzerejükre koncentrálnának. teljesen mindegy milyen szépek kívülről, mert ők a legszebbek akarnak lenni és nagyon torz elképzelésük van a "tökéletesről" vagy "ideálisról".

jó 10 éve volt egy ilyen kapcsolatom, napjában 3-4 beszéltünk teljesen lényegtelen dolgokról, ha vidéken melóztam, akkor telefon késő este 11 körül és telefon reggel 6-kor felkelés után, jobban tudta a napomat mint saját magam. Ő is elmondta a sajátját, bár én soha nem kérdeztem. Ha megkérdeztem tőle mikor voltam Szegeden munkaügyben azonnal vágta napra pontosan. 1 évig voltunk együtt, és mondanom sem kell, hogy azért szakítottunk mert elmentünk Wellness hétvégére és folyamatosan azt hallgattam, hogy melyik nővel flörtölök. Elegem lett....

2019. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azért edzenek, foglalkoznak napi több órát a külsejükkel, mert önbizalomhiányosak, nem gondolják, hogy önmagukban is elégségesek lennének. Nem látják magukat elég szépnek, jónak, félnek tőle, hogy ez majd a kapcsolatban is kiderül a másik számára. De az ellenőrizgetéssel pont azt érik el, hogy még egy elkötelezett férfi is elhagyja őket, de nem azért, mert a nő túl kevés, hanem mert a lelki terror meg féltékenység elviselhetetlen. A nők meg igazolva látják, hogy nem elég jók, és a bizonytalanság miatt egyre elviselhetetlenebbek. Azt nem látják be, hogy a viselkedésükkel van gond, nem mással.
2019. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#7 Az ilyen életképtelen férfiak meg is érdemlik a pszichopata nőket🤣
2019. ápr. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!