Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, titeket ez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, titeket ez nem zavar? Ezt hívják úgy, hogy nem tiszteli a nőt? Vagy hogy hívják ezt?

Figyelt kérdés

Számomra egy ismerkedésnél nagyon vonzó, ha a férfi NEM TESZ közeledő mozdulatot az irányomba, nem próbál ölelgetni, fogdosni, taperolni... megvárja, amíg ÉN teszem meg az ELSŐ lépést. Ő addig nem közeledik.



Nagyon sok férfinál tapasztalom, hogy ezt hírből sem ismerik.

Ezt hívják úgy, hogy nem tiszteli a nőt?

Vagy mi ennek a neve?


2019. ápr. 13. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ, mit tapasztalsz pontosan.

Széles a közeledő mozdulatok tárháza.

2019. ápr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Attól még, mert egy férfi kifejezi a vonzalmát irányodba fizikai valójában is (pl megpróbál megölelni, cirógatni, esetleg intimebb helyekre nyúlni) még nem jelenti azt, hogy nem tisztelne. Sőt, én a magam részéről semmilyen összefüggést nem vettem észre, bár lehet csak én vagyok ilyen fura, engem az elbátortalanít ha ezek a dolgok nincsenek. Ha ő nem közeledik, akkor én mi alapján kezdeményezzek dolgokat? Persze, a karját megcirógatom meg dobálom a hajam meg tudomisén, de azért a farkához nem fogok úgy nyúlni, ha ő előtte a fenekem sem merte megmarkolni...


Amúgy én ezt általában határozottságnak és céltudatosságnak tudom be. A tiszteletlenség nem abból ered (szerintem), hogy nem tesz ilyesmit, hanem hogy azt hogyan, milyen időben és hol teszi (pl a boltban mindenki szeme láttára a szoknyám alá nyúl - na, az pl zavarna és tiszteletlenség. Ha otthon filmezés közben gyengéden végigsimítja a cicim, az pl kicsit sem zavar, sőt, valószínűleg tovább is megyek és fél órán belül az ágyban kötünk ki).

2019. ápr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, így van, egyetértek veled, kérdező. Pontosan azt jelenti. Ja, és az érzelmi intelligencia szinte teljes hiányát.
2019. ápr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2-es ..



Ha ő nem közeledik, akkor én mi alapján kezdeményezzek dolgokat? Persze, a karját megcirógatom meg dobálom a hajam meg tudomisén, de azért a farkához nem fogok úgy nyúlni, ha ő előtte a fenekem sem merte megmarkolni...


Ezt az első 1-2 randin így rendben van?

2019. ápr. 13. 17:03
 5/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Ha meg nem csinálja, nem érint meg, nem nyúl hozzátok, akkor meg az a bajotok, mert micsoda fostos a pasika, biztos töketlen, biztos szűz, s pár nap múlva már másik krapekkal nyúlkáltok egymás gatyájában. Dönthetnétek már.
2019. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vannak olyan férfiak akik egyszerűen nem ismerik a nők viselkedését általánosságban. A férfiak teljesen másképp állnak a fizikai kontaktushoz mint a nők. Ez fiatal korban szerintem sokaknál problémát okoz, itt még nem feltétlenül beszélnék tiszteletlenségről.

Azért idősebb férfiaktól már elvárható, hogy észre vegyék ezt és alkalmazkodjanak ebben a nőkhöz. Ilyenkor már szerintem elvárható, hogy tudják mikor milyen fizikai kontaktus ami még belefér egy nőnek.

Nekem egy randin kifejezetten tetszik, ha a megfelelő időben elkezd "puhatolózni" és megérinti a hátam, vagy közelebb hajol stb. Ilyenkor ha kölcsönös a szimpátia akkor reagálok.

De nyilván ha a randi második percében elkezdene valaki ölelgetni meg fogdosni akkor azonnal ott hagynám, mert ez már szerintem is zavaró és nem elfogadható viselkedés.

2019. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a szavakból értek, sosem tudtam, hogy mit jelent a "dobálja a haját, 4x kacsint, háromszor ért a fülcimpájához, közben a jobb lábán ropogtatta a nagylábujját" dolgok... nekem egyértelműbbnek kell lenni, és én nem "merek" mert nem vagyok biztos benne, hogy a nő is akarja. így igen, előfordulhat, hogy nagyon sokáig nem érek hozzá. Pedig kedvelem.
2019. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszik, ha ő érint meg először, de azt nem, ha kapásból intim testrészhez nyúlkál. Ha megsimogatja az arcom, a hajam, ad egy puszit, megölel... Az nagyon jó érzés. Ha pofátlan módon "letámad", attól meg kiszáradok, mint a sivatag. Olyan, mintha előjáték nélkül akarna szexelni. Lelombozó. Persze, ez csak én vagyok, más mást szeret. Én nem kötnék ki az ágyban senkivel, ha az első filmezés alatt a cicimet akarná nyomkodni, mert ennyi nem tudna felhúzni.
2019. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: mások vagyunk, én alapból az első 1-2 randin már legalább háromszor dugtam a partneremmel, nemhogy ilyeneken problémázzak, de ha nem jelezte felém az érdeklődését, akkor erre értelemszerűen nem kerül sor. Én a tiszteletlenséget valahol ott húzom meg, hogy nem veszi figyelembe az én igényeimet és (jelzett/vokalizált) vágyaimat. Az egy dolog, hogy én abszolút nyitott vagyok az ilyesmikre, de ha pl mondom a másiknak, hogy ezt és azt szeretném, de ő telibefossa az egészet, akkor valószínűleg tiszteletlennek tartanám, akárhanyadik randiról is van szó. Ugyanez akkor, ahogy az egyik válaszoló mondta, hogy ha rossz időben, túl korán próbálkozik (mondjuk 2 perce találkoztunk, és már nyomul), és ezt annak ellenére is erőlteti, hogy jeleztem más irányú szándékaim, akkor is zavarna és akkor sem lenne folytatása. A megfelelő időzítés fontos, és ez személyenként változik- nálam azért kell egy 1-2 óra, mire el lehet kezdeni az ilyesmit, viszont részemről ez egy nagyon rövid időszak, amikor ha nem lép, nem kezd el semmi hasonlót, akkor kész, ennyi volt, úgy veszem nem érdeklem és mehet a levesbe. Ha ez nálad minimum 4-5 randit jelent, akkor ennyit, de attól még nem feltétlenül tiszteletlenség, hogy nem tartja be a te játékszabályaidat, hiszen nem is biztos, hogy egyáltalán tud róla, lehet, hogy előtted egy magamfajtával randizott, és pont, hogy nálam túl későn lépett, ami hibát veled már nem szeretné elkövetni. Az a tiszteletlenség (szerintem), ha te elmondod neki, hogy lassan szeretnél haladni, jobb szereted megadni a módját a dolgoknak, ráérősen előbb megismerni a másikat, és ő ezt teljesen figyelmen kívül hagyva inkább durrbele elkezd taperolni és megpróbál egymás után többször lesmárolni, hátha 10 perc alatt meggondoltad magad. Az zavaró, elismerem. De ha nem tudja, te mit tartasz ideálisnak, irreális elvárni a másik féltől, hogy aszerint cselekedjen. Attól még nem lesz tiszteletlen.
2019. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!