Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavar hogy a pàrotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar hogy a pàrotok buta?

Figyelt kérdés
2019. márc. 3. 04:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
18%
Miért lenne buta a párod? Hm?
2019. márc. 3. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%
Ezt kortigálni egyszerű, ha valakit butának tartok, valamilyen okból kifolyólag, és tudom, hogy zavarna, akkor nem jövök vele össze.
2019. márc. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%
Engem kezd zavarni. A szex nagyon király, de ez így nem lesz jó.
2019. márc. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem nem csak az számít mert ha mellete kedves gondoskodó házias akkor jobban jársz vele mint egy erőszakos de értelmes nővel.
2019. márc. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
75%
Engem nagyon zavarna, nem tudnám elviselni hosszútávon.
2019. márc. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
51%

Ez kb a legfontosabb dolog egy kapcsolathoz.


Nem kezdek buta nővel, tehát nem lesz a párom sem.



Az IQ szexi!


Nézzen bármilyen jól ki, ha butus, akkor nem lesz kapcsolat.

2019. márc. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
30%

Egyetertek a 6-ossal!


N

2019. márc. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
49%

Alapból nem tartok olyan embereket a környezetemben akik buták de, ha mégis megesik, hogy nem jövök rá valaki esetében, hogy sötét, mint az éjszaka az az én hibám. Rengeteg olyan dolog van ami nálam kizáró ok és rendkívül jól tükrözik ezek a dolgok valakinek az intelligenciáját.


Egyébként az IQ még egyáltalán nem tükrözi azt, hogy ki mennyire intelligens, mert lehet valakinek magas az IQ-ja, ha az emberekhez és az élethez és amúgy egyéb dolgokhoz teljesen sötét, szóval ez az egész ettől azért kicsit komplexebb..


Valamint lehet olyan ember is nagyon intelligens akinek egyáltalán nem magas az IQ-ja és nem megy neki, mondjuk a magas szintű matematika vagy valami hasonló..

2019. márc. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
61%

#8: itt szerintem senkinek nincs szüksége az IQ elmagyarázására.


Már rajtad kívül, mert te szükségesnek érezted, hogy megtedd, ha jól látom főként magadnak.

2019. márc. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
36%

9-es. Nem, ő itt a "tanárbácsi". Nem ismered még? Nagyon hajt a magas százalékra, mindig azt írja, ami az egytemes igazság lenne. Viszont semmi egyénisége, tipikus simulékony jófiú ideált nyomja.


Erre a kérdésre is annyi lenne a válasz, hogy nekem fontos a szellemi képesség is, így zavarna. Vagy, nem érdekel hogy a párom agyilag mennyire van felvértezve, mivel imádom.

2019. márc. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!