Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, komoly szépséghiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, komoly szépséghiba, ha egy lány kancsal?

Figyelt kérdés

Csak az egyik szemére, és szemüvegben/kontaktlencsében egyáltalán nem látszik. Viszont anélkül már észrevenni, és bizonyos élethelyzetekben (reggel ébredés után vagy a strandon a vízben) látható.


Nem lehet műteni, és elmúlni sem fog.


2019. ápr. 13. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Sajnállak. Teljesen átérzem az aggodalmadat. Én gyerekként voltam kancsal, de nekem a hormonváltozás miatt ez rendbe jött, úgyhogy mire tini lettem ez teljesen elmúlt, kb 12 éves koromra.

Esetleg próbálj meg könyvet olvasni, nekem ez is sokat segített. Megfigyeltem gyerekként, hogy mikor könyvet olvastam, utána nem volt olyan kancsal a szemem, mint előtte.

2019. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Van egy csomó szuperszexi enyhén kancsal nő, pl. Penelope Cruz. Leginkább a mértékén múlik, ha csak néha és kicsit látszik, az nem feltétlen gond.
2019. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben nem zavarna.


(Főleg, hogy szexinej tartom a szemüveges nőket)

2019. ápr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem gyengéim az egyik szemükre, enyhén kancsal nők, kegyetlenül szexinek találom a nézésüket. 36/F
2019. ápr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, úgy meg nem is tudna zavarni, ha napközben bent a kontaktlencse.

2 kancsal lányt ismertem. Mindkettő simán talált pasit.

2019. ápr. 14. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!