Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez komoly szépséghiba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komoly szépséghiba?

Figyelt kérdés

A melleim és a nyakam között, a szegycsont feletti részen, tehát lényegében a dekoltázsomnál egy nagy foltban nagyon hajlamos a bőröm kipirosodni.. Nem az amikor ki van száradva, vagy vakarva, egyszerűen telemegy ott vérrel a bőröm egy forró fürdőtől, vagy ha melegem van, vagy zavarban vagyok, vagy csak úgy, de néha nagyon piros tud lenni... Ez baj? Visszataszító? Csúnya?

19/L


2013. máj. 20. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem,senki sem lehet tökéletes
2013. máj. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Ez legyen a legnagyobb gondod az életben :)
2013. máj. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2013. máj. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neem
2013. máj. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

azt hittem nyúlszáj vagy valami komolyabb,mert ismertem egy nagyon szép nyúlszájú lányt,akinek 10 műtéttel szinte teljesen eltüntették a dolgot.


na most a te depresszív megfigyelésed ahhoz képest bakfitty és kutya nem figyelne fel rá rajtad kívül.

2013. máj. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem az.:) én ismerek egy ilyen csajt és neki még jól is állt.:D Szóval no para.
2013. máj. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tuti tetszene, főleg ha attól lenne, hogy zavarban vagy... :D Aranyosnak tartanám. :)
2013. máj. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!