Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az alábbi szituáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az alábbi szituációban?

Figyelt kérdés

Nos, egy munkahelyre kerültem egy hölgy ismerősömmel, úgy láttam örül neki, előtte is szimpatikusak voltunk egymásnak. Éreztem rajta, hogy örül, hogy ott vagyok, kereste a társaságomat, sokat beszélgettünk, nevettünk. Arra gondoltam, akár lehet is köztünk valami...

Ez tartott kb 3 hétig, aztán, mintha kicsit csillapodott volna a dolog részéről, de én továbbra is kerestem a társaságát, de a beszélgetéseink nem voltak olyan jók, dinamikusak. Aztán kiderült, hogy jött oda egy másik fazon, most vele van "jóban". Még nem járnak de sokat beszélgetnek. Jobbnak láttam inkább visszavonulni és már nem keresem a társaságát.

VISZONT mikor egymásra köszönünk azt látom a szemében, hogy nem érti, hogy mi van és talán várja, hogy beszéljek vele. Szar ügy és nehéz. Nem olyan nő, aki havonta váltogatja a partnereit.

A másik srácot nem ismerem, de tény, hogy jobban néz ki, mint én, bár inkább mindketten az átlagos kategóriába tartozunk.

Tudom, hogy hagyni kellene az egészet a fenébe, de nehéz...



2019. ápr. 14. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Szállj be a versenybe a csajért, de ne ess depresszióba, ha nem sikerül.
2019. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Jobb ha hagyod.
2019. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1, Ó, depresszióról szó sincs, lehet kicsit negatív hangvételű az írás, de el tudom engedni, csak motoszkál a kisördög, hogy mi lenne ha...
2019. ápr. 14. 13:43
 4/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%

"... de tény, hogy jobban néz ki, mint én..."

Áh, nem érdemes versengeni. Úgyis elbukod.

2019. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
3 hétig nem csináltál semmit, nem értem, hogy miért... Azt vártad, hogy elhív randira vagy mi? Valószínűleg elkönyvelte, hogy nem akarsz semmit. Még talán lehet egy kis esélyed, ha tepersz.
2019. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
# 5 válaszadóval értek egyet. Ha heteken keresztül jól elvagyok valakivel, akkor azért nem ártana, ha elhívna egy randira, vagy jelezné a szándékait. Ha nem teszi, akkor azért könnyen elveszítem az érdeklődésemet. A lehetőség adott volt...
2019. ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1) ha megtetszik valaki, akkor lépj, mert más valaki fog lépni és/vagy szimplán az érdeklődését veszti. Tökölés mindig bukta.


2) most más férfival van "jóban" -> előtte sem volt komoly érdeklődő.


3) de lehet, hogy csak te élted bele magad, ő viszont szimplán csak kedves volt.


4) nem ismered annyira, hogy tudjad milyen gyakran váltogatja a partnereit. Ha tetszik valaki, akkor hajlamosak vagyunk idealizálni és teljesen félreismerni. Lehet 3 hét múlva megint mással lesz "jóban".


5) ez így alakult, lépj tovább

2019. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg még ha most tökös leszel és randira hívod, lehet belőle valami. Ha csak rágódsz rajta, elcseszed.
2019. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!