Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretnék gyereket. Félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék gyereket. Félek ez a jövőben gond lesz. Ti voltatok ilyen szituációban?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék, soha nem is szerettem volna gyereket. A páromnak is elmondtam, de ő csak legyintett, mondván, még úgy is fiatalok vagyunk. Én tudom, hogy a hozzáállásom nem fog változni. Attól félek, hogy ez, ha itt (lenne) az ideje a témának, gondot fog okozni. Ti voltatok már ilyen szituációban? Régóta együtt vagyunk, és az esküvőt tervezzük, de félek ettől, mert amúgy minden nagyon jól megy.

2019. febr. 20. 11:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Emlékeztesd.

32/f

2019. febr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne ezt még esküvő előtt tisztázni!

Régóta együtt vagytok, de egy igen fontos kérdésről képtelenek vagytok felnőttként megbeszélni.

2019. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
Én is tisztáznám vele még esküvő előtt, hogy ez a szituáció, szóval ez alapján döntsön, hogy velem szeretne-e maradni így is.
2019. febr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Többször is felhoztam a témát.
2019. febr. 20. 11:50
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Az ő hozzáállásán látszik, hogy szeretne gyereket, úgy hogy esélytelen, hogy veled akarjon maradni, ha látja rajtad, hogy te komolyan gondolod, hogy nem akarsz soha.

Inkább váljanak el az útjaitok még most, mint akkor, amikor már összeházasodtatok és nyaggatna a gyerekkel, de te nemet mondanál és válással végződne.

2019. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%

Szia mennyi idős vagy? Én is így voltam vele, nem szerettem volna gyereket, már az utcán visítozó kicsiktől is rázott a hideg. Sosem éreztem magam alkalmasnak a gyereknevelésre.

Nekünk is volt esküvő, és most lesz három éves a lányom :D egyébként tök jó édesanyának lenni. Miért gondolod annyira stabilnak érzéseidet? Nem gondolod, hogy változni fog? Hormonok is szerepétjátszanak ám, nem mindig csak az ész dönt.

2019. febr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%
Tök jó,hogy esküvőt tervezel valakivel,akivel alapvető dologban,minta családalapítás,teljesen eltér a véleményetek.Elhiszem,hogy mondtad Neki,de ennek a házasságnak így semmi értelme.Főleg mert a másik fél magyon is szeretne.
2019. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Azért mentem bele a tervezésbe, mert az élet egyéb területein mindenben egyet értünk. Ez a téma eddig inkább csak egy szürke zóna volt, hiszen még se elég idősek nem voltunk, vagyunk, se kellő egzisztenciával nem rendelkezünk. Viszont már rengeteg dolgot elértünk együtt, stépán alakul az életünk. Tudom, hogy mi az oka annak, hogy nem szeretnék gyereket. Az a rossz példa, amiben felnőttem. Habár abban igaza van, hogy idővel, a megfelelő környezet változást hozhat ebben a dologban.
2019. febr. 20. 12:15
 9/23 A kérdező kommentje:
Egy jól működő kapcsolatot nem szeretnék sutba dobni, ezért kérdezem, hátha vannak olyanok, mint az egyik kedves hozzászóló, akik hasonlóan éreztek.
2019. febr. 20. 12:25
 10/23 anonim ***** válasza:
28%

"Az a rossz példa, amiben felnőttem." Magyarán te is és a párod is szar szülő lenne és ezt így tudod/eldöntötted előre.

32/f

2019. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!