Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem egy kicsit segìteni?

Figyelt kérdés
Pàrom ès én 3 éve vagyunk együtt. Én 31 (F) , ő 23(N). Volt egy beszèlgetésünk ahol ő bevallotta hogy szex közben gyakran gondol más férfiakra mert őt ez jobban felizgatja. Nem hírességekre hanem hétköznapi férfiakra akiket ismer. Nagyon rosszul esett de nem mutattam ki neki. A kèrdésem az lenne hogy ez mennyire normàlis dolog egy kapcsolatban? Nàlatok is előfordult már hogy màsra gondoltatok miközben a párotokkal voltatok? És el is mondtatok neki utàna? Köszi a válaszokat.
2019. ápr. 14. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Hát nem tudom... nyilván mindenki máshogy működik. Én mivel szerelmes vagyok a páromba őt tartom a legvonzóbb férfinak. Nem is tudom miért gondolna bárki is másra szex közben, ez engem csak lelombozna. Meg hogy lehet úgy szexelni egyébként, hogy nem is arra figyelsz? Nem lehet túl nagy szexuális teljesítményt nyújtani ha van kapacitásod közben fantáziálgatni.

De nem tudom egyébként. Én szerintem soha nem gondoltam más pasira szex közben. Max akkor tudnék ilyet elképzelni ha nem szeretném a párom, baromi rossz lenne a szex, vagy nem vonzódnék hozzá.

2019. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Megérteném, mert azért 3 év után már szinte senki sem szerelmes.


De elgondolkodtatna, hogy valamin változtatni kell. Újra meg kell találnunk egymást.

2019. ápr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

" 3 év után már szinte senki sem szerelmes."

???

3 évig még egy olyan kapcsolatban is kitart a szerelem, ahol semmi energiát nem tesznek a kapcsolatba meg a romantikába. Ha csak egy kicsit dolgoznak rajta akkor évtizedekig fent lehet tartani. Nem tudom honnan veszik néhányan ezeket a hülyeségeket.

2019. ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
19 éve vagyok szerelmes a páromba, és soha nem gondolnék másra. Ő a legszexibb pasi a világon, és senki a nyomába sem ér. És ez nem elfogultság, hanem tényleg messze jobb az összes majmolt filmsztárnál is. Sose kéne más, még gondolatban sem.
2019. ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Sok nőnek könnyebb úgy élvezni a szexet, ha közben valami erotikus dologról is fantáziál. Ez nem jelenti azt, hogy nem szeret, vagy nem kíván. Inkább ahhoz lehet köze, hogy a nőknek az orgazmus egy tanult folyamat, és ennek elsö állomása a masztizás, erotikus fantáziálás közben.
2019. ápr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
10 éve vagyunk házasok, szerelmes vagyok a férjembe és soha nem gondoltam másra szeretkezés közben. Nekem ez nagyon fura.
2019. ápr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Finoman utalt rá, hogy jó lenne egy hármas...
2019. ápr. 15. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

"3 évig még egy olyan kapcsolatban is kitart a szerelem, ahol semmi energiát nem tesznek a kapcsolatba meg a romantikába. Ha csak egy kicsit dolgoznak rajta akkor évtizedekig fent lehet tartani. Nem tudom honnan veszik néhányan ezeket a hülyeségeket."


A "rózsaszín ködre" gondolt, aki írta, szerintem. És az valóban felszáll a 3. évben kb.

2019. ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!