Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit bizonytalan vagyok....

Kicsit bizonytalan vagyok. Valki tud segìteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok csináltam egy tesztet ma reggel.

2 csik lett.

Na de a "T" csik előbb meg jelent mint a "C".

Ettől meg lehetek terhes?


2019. jan. 22. 04:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetnel? ☺️ Sot, ez akkor szokott lenni, amikor mar jo sok hcg van a pisiben. Reg kesik? Jo eros pozi a teszt, ugye?
2019. jan. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen nagyon erős

2honapja hogy késik.

Kedves kérdező!

2019. jan. 22. 05:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Hat akkor 100% hogy terhes vagy. Nekem is 2 honapja kesett es persze a zavarodott verzes miatt fel sem tunk hogy baba lehet benne. Aztan hanytam, este csinaltam egy tesztet ami nagyon eros pozi lett es azonnal. Ugyhogy gratulalok :)
2019. jan. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is annyira erős pozitív volt anno rögtön az első teszt, hogy a kontroll csík még csak gondolkodott hogy mi újság, de a T csík már olyan erős volt, hogy kiverte a szememet :D Azóta 27 hetes vagyok és itt ficánkol a pocakomban :)

Nem tudom hogy ez jó hír vagy nem, de gratulálok!

2019. jan. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 VeDi84 ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Gratulálok a babához! Ideje orvoshoz menni, nehogy kifuss az időből, hogy el tudják rendesen végezni az első kötelező vizsgálatot.

2019. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gratuláciokat.

Bárcsak az apuka is ennyire boldog lenne mint én😏

Minden képp fel keresem az orvost!:)

Köszönöm a segìtséget!:)

2019. jan. 22. 14:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ha nem teljes az örömöd. Így az első pillanatban sokakat inkább megrémiszt, mint boldogsággal tölt el, de idővel ez reméljük, változni fog. Nincs nagyobb boldogság egy babánál. Sokakkal beszélgettem akik nem egészen optimális körülmények között vállalták be a picit (okokat most hagyjuk), de egy pillanatig nem tették volna másképp utólag sem.
2019. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Az a helyzet hogy most voltam orvosnál 6hetes vagyok.

Parom azt mondta meg tartom elhagy.

Szüleimmel élek.

Mit tegyek most?

Valaki segitene?

2019. jan. 23. 18:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia. Ha két hónapja késik akkor fura, hogy csak hat hetes vagy. De azt mérlegelés, hogy:

- Van-e elég jövedelemed , hogy megéljetek a babával ketten gyerektartást nélkül.

-Szüleid tudnak segíteni fizikailag? Oda tudsz költözni? Kérdezed meg őket is mit szólnak.

-Te akarod a babát?

A férfiak sokszor tiltakoznak a gyerek ellen. Ez lehet első rémület,de lehet végleges döntés. Úgy tervezd, hogy egyedül maradsz,ha mégis feltámadnak az apai érzések akkor lesz happy end.

2019. jan. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ezeket mérlegeltem. A páromat meg haza küldtem az anyjához. Egy hetet kapott, hogy egyedül átgondolja a helyzetet. Jöjjön haza végleg, vagy költözzön el. Én egyedül is megtartottam volna a babát, anyukám segítségével. De végül velünk maradt. Nagyon boldogan élünk , két éves a baba. Azért a terhesség alatt néha bizonytalan volt.
2019. jan. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!