Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kicsit magába fordulós,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kicsit magába fordulós, lelkizős fiúval kapcsolatos a gondom..szeretnék neki segíteni. Hogyan tudnék segiteni neki?

Figyelt kérdés
3 hónapja van barátom, de mostanában egyre több vele a problémám… nem szeret érintkezni, simogatni (kivéve szex közbe), és mindent msnen beszélünk meg, mert ha személyesen felhozom, elvicceli, „elhessegeti”, így nekem úgy tűnik, hogy neki csak egy szexpartner kell. Korábban is megfordult a fejemben, hogy ennek véget vetek. Ráadásul hétvégén megcsaltam, így mindenképpen meg kell tennem. De nem bántam meg, mert életem legszebb napját töltöttem el a másik fiúval, aki tud róla, hogy van barátom és akkor azt mondta, hogy szeretne tőlem többet is, de nem várja el, hogy miatta hagyjam el a barátomat. Ma meg azt mondta, hogy nem tudja mi legyen mert meggondolatlan volt... de én szeretném vele, mert télleg csodálatos volt a nap amit együtt töltöttünk. Egy kicsit magába fordulós, lelkizős, szeretnék neki segíteni, mert megmutatta, hogy milyen is... de nem tudom hogyan segíthetnék…
2009. márc. 10. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Most nem igazán értem, hogy mi volt a kérdés... Nem szép dolog megcsalni a barátod bármilyen is volt az. Legközelebb ezt gondold át: te szeretnéd, ha veled csinálnák ezt? Egyszerűen lehet hogy csak tapasztalatlan, és nem tudja hogy beszélgessen személyesen a barátnőjével olyanokról, amikről előtte mással nem nagyon...

Hogy mit csinálj a másik sráccal... szerintem ezt neked kell eldöntened, illetve neki. Gyökeresen semmit nem lehet megváltoztatni, attól hogy lelkizős, az nem jelenti azt hogy segítségre szorul! :)

2009. márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!