Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek se normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se normális?

Figyelt kérdés
Lassan 2éve leszünk együtt a pàrommal . Tavaly szeptemberben eljegyzett és idén augusztusban lesz az esküvönk . Ellőttem volt egy 4éves kapcsolata , a csaj még irogatott neki ezért le lett tiltva a facebookrol . Most észre vettem hogy tavaly oktoberben ràkeresett , a google előzményekben láttam meg . Rá 1 évre jöttünk össze mi hogy szakitottak.

2019. ápr. 16. 23:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
SZÁNALOM!
2019. ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mi?
2019. ápr. 16. 23:10
 3/20 anonim ***** válasza:
39%

Ha ilyen baromságokon kiakadsz NE HÁZASODJ. Nem azért, mert a párod bármi rosszat tett, hanem mert gyerek vagy ha így gondolkozol. Aki ennyire nem érett meg még mentálisan, és ennyire nem bízik a párjában annak nem hogy házassága, de kapcsolata sem fog soha működni. 2 év lófsz egy kapcsolat szempontjából.

Semmi baj nincs azzal, ha valaki kíváncsi, hogy mi van az exével. Ez a normális. Az, hogy eszébe jutott, megnézte már, hogy mi újság vele semmit de semmit nem jelent. Hogyha ilyen dolgokat sem tudsz felnőtt ember módjára kezelni MIÉRT mész hozzá bárkihez??

2019. ápr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Az embernek néha eszébe jutnak emberek a múltjából, és rákeres, ennek nincs semmi mély jelentősége. Én is ránézek néha régi barátokra meg exemre, mikor hirtelen eszembe jut, hogy léteznek, ilyen az emberi elme.
2019. ápr. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Igaza van a 3-asnak, tininek nem való a házasság. Tudod az, hogy elvesz, nem biztosíték arra, hogy nem fog más nőket megnézni. Téged nem érdekel az exed, őt meg igen. Akkor most lefújod az esküvőt?
2019. ápr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%

Igazad van. El kellene döntenie hogy mit akar. Ha téged szeret akkor zárja le a múltat és ne abban éljen.

Ha én szakítok egy nővel akkor törlöm tiltom mindenhonnan, telefonszámot, elérhetőséget stb. Egyrészt így könnyebb túllenni rajta másrészt pedig ha valami egyszer elmúlt annak örökre vége. Kétszer nem léphetsz ugyanabba a folyóba.

Igazad van. Beszéld meg vele mindenképp hogy akkor mit akar.

2019. ápr. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%

Ha te az előzményeket nézed visszamenőleg,hamarosan jönni fog a keylogger! :)

Amúgy meg ne nézegesse az exét! A múlt elmúlt,nekem még csak nem is ismerőseim! Minek is lenne az?

2019. ápr. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Holnap szolok neki.
2019. ápr. 17. 00:51
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha rákeresett, az még nem probléma.

Eszébe jutott, és ráment, hogy mi van vele; de ha téged akar , veled kíván összeházasodni, akkor valszeg téged szeret, és túlzásba viszed a féltékenykedést. Ne riadozz, ne ilyedezz; ha boldog vagy vele, éld meg; ha meg nem, hagyd el, mielőtt végleg összekötődik az életed vele pl egy kisbaba által. Szal ha jó vele, akkor élvezd; full vaknak nem kell lenni, de ez, hogy egyszer rákeresett, ez semmi. Szerintem simán csak úgy keresett rá ,mint ahogy pl vele azonos nemű régi iskolatársakra is keres. Tehát valszeg ilyen nemi érdeklődés nélkül. Ha máá októberben keresett rá legutóbb. Szal úgyis túlzásba viszed a féltékenykedést, ne csináld,mert nem csak magaddal szúrsz ki, még a pároddal is és emgmérgezed vele az egész kapcsolatot; és akkor azért meg kár volt összeházasodni. Ha szereted, és érzed, hogy ő is téged, ezt mutatja, meg nem is kell mutatnia,ezt látod rajta; akkor menj hozzá, ha meg nem , akkor ne keresgess benne hibákat, hanem hagyd el. Szóval ez a féltékenykedésed ez nem normális, visszatérve a főkérdésre. Nyugodj meg, nincs semmi baj. De azért fontold meg mégegyszer, hogy valóban hozzá akarsz-e menni; vagy csak félsz a házasságtól, elköteleződéstől, és most csak azért mentegetőzöl, hogy 'mégse kelljen még', vagy mi van.

2019. ápr. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

*szal ne keress kifogásokat,hogy miért nem akarsz vele összeházasodni, mert akkor még nem vagy érett rá (a házassághoz)

És ne hibáztasd őt a te saját belső kis vívódásaid miatt; szerintem ez igazából kissé alaptalan volt. Hogy rákeresett októberben, te meg ezért már felkaptad a vizet.

Meg ha ilyen vagy, hogy már egy ilyenért kérdőre vonod, akkor szerintem ez a házasság/kapcsolat nem fog sokáig tartani. Lehet, hogy a házasság így meg el se kezdődik. Lehet az is, hogy tényleg várnod/notok kéne vele.

2019. ápr. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!