Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy ha szerelmet vallok egy fiúnak, és ő nem mond se igent se nemet, van még remény? Vagy csak finoman próbált azzal lerázni, hogy elmesélte az eddigi életét, problémáit, miérteket. Azt mondta nem tudja mit hoz a jövő,de nem akar azzal bántani hogy belevágunk valamibe ő pedig 2 hét múlva meghátrál. Volt egy rossz párkapcsolata, 2x próbálták újra, a lány nagyon elbánt vele, de ő tudja h nem szabad 3x megpróbálni, mégsem tud túllépni.

Azóta mióta bevallottam neki mit érzek, nem változott, ugyan úgy viselkedik mint előtte.

Sajnos nem értem az ilyen dolgokat, 30 éves létemre egy kapcsolatom volt (szintén rossz mint neki) úgy h most úgy érzem magam mint egy 13 éves kis csitri...

Előre is köszi a választ.



2019. ápr. 17. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki együtt akar lenni veled, az nem keres kifogást. Közhely, de igaz! Lépj tovább!
2019. ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Burkoltan megmondta, hogy nem akar tőled semmit.
2019. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Fene tudja. Lehet burkoltan azt mondta, hogy nem akar semmit, de az is lehet, hogy csak nem akar zsákbamacskát árulni, így elmondta, hogy mi a helyzet, hogy eldönthesd vállalod e vagy sem. Bár azt hiszem, ezt a helyében én hozzátettem volna, így csak egyet döntened kéne. Ennek tükrében valószínűbbnek tartom az elsőt viszont semmi baj nem történik, ha kérsz tőle pontosítást, szerintem tedd ezt és akkor megnyugodhatsz, hogy megtettél a részedről mindent.

32/f

2019. ápr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez jelenleg egy nem,teljrsen mindegy hogyan lett elmagyarâzva a miértje,tehát visszautasítottak.Lépj tovább.
2019. ápr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!