Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a cikkhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a cikkhez (minden 5/10-es nő 7/10-esnek képzeli magát, akinek jár a minimum 8-as pasi, aztán csodálkoznak hogy csak szexre kellettek)?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek is ez a rút valóság?



2018. jún. 14. 10:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Azt mondom hogy a mai világba nem lehetetlen.
2018. jún. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%
Jó reggelt Balázska :D
2018. jún. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

Azt, hogy megjnt csak a szánalmas nőgyűlölő kapálózás. Ha feleannyi időt fordítanátok saját magatok belső-külső fejlesztésére, mint arra, hogy a nőket ócsároljátok, boldog emberek lennétek, boldog párkapcsolatban és megfelelő önbizalommal.

23/N

2018. jún. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

5-7-10 relatív... Általános iskolás színvonal...

Aki jobbnak képzeli magát azzal nem kell foglalkozni, maradjon egyedül várja az igazit...

Szíve joga egyedül maradni, max fáj az elutasítás

2018. jún. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Dedós dolognak tartom a pontozgatást. :-)
2018. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem hülyeség.

A nők általában pont rosszabbnak látják magukat, mint amilyenek. Persze vannak kivételek...

Amúgy meg a pontozás is hülyeség, mert elég silány lehet az az ember, akit egy 1-től 10-ig terjedő skálán le lehet írni.



22/N

2018. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

Nekem több nőismerősöm kevesebbnek gondolja magát mint ami.

Szóval én ezt nem látom, tapasztalom.

2018. jún. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
3.vagyok: több éve vagyok kapcsolatban, pszichológushoz is jártam, mert nem szeretem maham. Mindenki azt mondja, sokkal szebb lány vagyok, mint amilyenek én látom magam. És aht látom, hogy sok lany inkabb lefelé értékeli magát. Például nektek ha valaki nem 50 kiló, akkor kövér, közben azt nem veszitek figyelemben, hogy egy Nőnek van csípője, melle, feneke... nektek kifejletlen kislányalkat az elvárt.
2018. jún. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ha már egy nő oda alacsonyodik hogy vibri helyett egy kisfiú szolgáltatásait vegye igénybe, ami itt a farka akkor megértem hogy többet vár el.
2018. jún. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%

Éppen írni akartam h ezt a cikket egy "nem 7-8-as" pali írta, akit visszautasítottak a nem-férfiak szemében "jó nőnek" titulált tömeglányok, és most már csak 5-ösnek bélyegezte őket XD

Egyébként ami szerintem igazán durva h tényleg ennyire ki van élezve a helyzet a külsőségekre a nők és a férfiak részéről is...döbbenet. Számtalan olyan barátnőm van akik tényleg a szőke herceget várják és lassan közel a 30, de egy normális párkapcsolatot felmutatni nem tudnak. Idealizálnak vmit fejben, simán csak h hogy néz ki a pasi, ha nem úgy a többi már nem számít. Döbbenet ez a világ...


Amugy igenis fontos h egy nőnek legyen önérzete, de amit a cikk írója önérzetnek nevez, az nem az. Egy magára valamit is adó nő, nem fog minden egyéjszakás férfiismerősével összefeküdni, akkor sem ha ő külsőre csak egy 2-es...tehát ahogy írta nem fog felülni a fa.szkörhintára, szóba nem fog állni olyan fas.zikkal akik fel akarják ültetni.


Jó lenne már észrevenni h az ember nem csak a külsőségekből áll, elfogadni, megismerni és szeretni egymást, akkor itt gyakorin is páran sokan boldogabbak lehetnének.

2018. jún. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!