Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen gyakran es mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran es mennyi vendeget hivtok meg, engedtek fel magatokhoz?

Figyelt kérdés

Elettarsi vagy hazastarsi kapcsolatban elok, ti milyen gyakran,kiket,mennyi idore engedtek fel/be,hivtok meg? Mi szinte senkit,ha igen nagyon ritkan. Nekem nem hianyzik,hogy atjarohaz legyunk. De zavar az erzet "mintha elvarna valaki tolem,hogy X hetente sutivel varjam"-pedig konkret megjegyzest nem hallottam..vagy nem akartam hallani. :D Amugy baratsagosak vagyunk de nem gyujtottunk tarsasagot es en kiborulnel ha barki csaladja rendezkedni probalna.."mit hova tegyel mert de jo lenne".

Volt,hogy valaki bele probalt szolni nalatok a lakas elrendezesebe, kert gondozasaba es barmi egyebbe? Gyerek nevelesebe stb stb.. Nagyon antiszoc vagyok tudom, de nem vagyok kivancsi arra,hogy a Joli neni szerint mi hol nezne ki jol..-.-

:)



2019. ápr. 17. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Pár barátunk át szokott jönni évi 2-3 alkalommal, akkor nálunk is alszanak.

Nem szólnak bele az életünkbe, nem tah0k.

2019. ápr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nincs udvartartásunk, magunknak valók vagyunk. Elég sokat vagyunk emberekkel a munkánk során mind a ketten, nekünk pont jó így kettesben lenni a szabadidőnkben.
2019. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag senkit, na jó a lányom, unoka, vejem.

Mi mindketten úgy dolgoztunk a párommal, sokszor nappal aludtunk. Másrészt meg itthon, ruha nélkül vagyunk. Leszokott mindenki arról, hogy jön és nem tud bejönni.

2019. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha barátokra gondolsz, akkor évi néhány alkalom, ritkán csinálunk ilyen jellgű "partikat", olyan a munkarendünk, hogy nehéz összehozni. Mondjuk most pont kétszer is volt pár héten belül, de amúgy meg talán tavaly ősszel legutóbb :)

Ha anyám jön át, az ő kedvéért nem vágom puccba se a lakást se magunkat (de inkább én megyek hozzá, neki is kényelmesebb), más rokon meg nem nagyon jön, mindenki vidéki.


Se család, se baràtok nem szólnak bele, hogy hogy néz ki a lakás.

2019. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szinte senki nem jár hozzánk. Ez így pont jó.
2019. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Senki. Az én házam az én váram. Ettől függetlenül vannak barátaim, de az otthonom nem egy szórakozóhely.
2019. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hozzánk jönnek néha barátok, havi párszor, de nem minden héten. Két barátnőmmel minden második hétvégén főzőcskézünk valamelyikünknél, felváltva megyünk egymáshoz. Egy másik barátnőm násfél órára lakik tőlem, ha a környékünkön jár és nincs kedvünk kimozdulni, akkor néha felugrik 2-3 órára beszélgetni. A férjemhez is jönnek havi 1-2 alkalommal a haverjai. Évente párszor pedig több napot itt alszanak azok a barátok, akik külföldről jönnek látogatóba.

Egyébként nem szoktam külön készülni a vendégfogadásra, nem jár semmiféle stresszel. Ha van otthon rágcsa vagy ilyesmi akkor megkínálom őket, de senki nem várja el, hogy bármivel is megvendégeljem, nem ezért jönnek és természetesen nem szólnak bele semmibe. Normális emberekkel barátkozom, eszükbe se jutna bármit is rendezkedni..

2019. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! :)

Nem csak a rendezkedesrol van szo..maga a tudat h valaki ide akar jonni..attol is hanyok..

De orulok h ezzel nem vagyok egyedul,megnyugodtam. :D

2019. ápr. 18. 06:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy garzonlakásban lakunk, nem jön ide senki. Mármint évi 1-2x valaki átjön valami konkrét céllal, de az nem vendéglátás. Az egyébként se menne, nincs hova ülni.


Én családom normális, ők nem szóltak bele, mi hogy legyen.

2019. ápr. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Koszi :)

Az a "baj" h nalunk van hova ulni, mondjuk nem oriasi a hely de 50m² aztan ez pont hatareset ebbol a szemszogbol nezve. De nem jarkalnak ide emberek csak volt h celzast tettek stb baratom rokonai, es tok illedelmesen gagyogtam vmit h epp miert nem jo.. baratom nem is nagyon szolt a temahoz csak h "majd vmikor"..

2019. ápr. 21. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!