Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért elítélendő, ha nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő, ha nekem nem kell "normàlis nő", hanem a szórakozóhelyeken bulizó,20 év körüli, vihogós, kerek fenekű, "szinte mindene ki van" ruhàban lévő, szeximàdó, flörtölgető, iszàkos nőket imàdom?

Figyelt kérdés

Egyszerűen sokkal izgalmasabbak. A "normàlis nők" unalmas, besavanyodott, erkölcscsősz, nagyképű egyének.


Nem kellenek! Mit szólogatnak akkor be, ha egy nőt viszek fel magamhoz fel, akit aznap ismertem meg az egyik helyen?


2019. ápr. 19. 15:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Szexre, ba$zni másnak is ezek kellenek, nyugi....
2019. ápr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%

Buták is legyenek nem? :D

32/f

2019. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Többségében egyetemista lànyok, tehàt értelmiségiek.
2019. ápr. 19. 15:51
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Senki nem szól be, azt csinálsz, amit akarsz.De ne lepődj meg, ha másnap a nemibeteg gondozóban találod magad:DD
2019. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
Ki szólogat be? Pont, hogy senkit se érdekel.
2019. ápr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem kicsit sarkítasz. Én egyetemre járok, szeretek bulizni, általában vidám is vagyok, de nincs kint mindenem és nem ment át rajtam egy fél város. Most akkor besavanyodott vagyok szerinted vagy nem?:D


Amúgy nem elítélendő. Legyél olyannal akivel lenni akarsz, senkit nem érdekel.

2019. ápr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Ki vagy te, valami celeb, vagy sztár? Kicsit sokat képzelsz magadról, ha szerinted majd mások azzal foglalkoznak, hogy te kiket viszel fel. A barátaid nyilván tudják, hogy ilyen vagy, de amúgy meg lőtéri kutyát sem érdekli szerintem.
2019. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Senkit se érdekel kit döngetsz,de azért ne sürün váltogasd ezeket a kis erkölcs hervegnőket,mert a végén pozi lesz a teszted. Tudod melyik ugye? Nekem pedig hagyd meg a fontos emberi értékekkel rendelkező,kedves,mosolygós,dolgos lányokat,akik igazi kihivást jelentenek,és nem a bömö kulcsra,tömött bukszára nedvesednek.
2019. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Anyukád megtiltotta, és most jöttél panaszkodni?
2019. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#8


Meghagyom a kihívàst jelentò csajokat nekes, te viszont az én területemre ne gyere.

2019. ápr. 19. 16:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!