Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden lehetőséget figyelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lehetőséget figyelembe véve a szórakozóhelyeken lehet legjobban ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sokan állítják hogy érdemes könyvtárban, koncerteken, klubokban próbálkozni. De vajon ezek felérnek a "klasszik", szórakozóhelyen való ismerkedéshez?
2018. jan. 10. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szórakozóhelyen elég nehéz. Egy csaj, aki esetleg ad is magára, és nem áll le mindenkivel, már nagyon elege van, hogy elmegy bulizni a barátnőivel, és erre a sok nyáladzó pasi sorba állnak, és másznak rá.
2018. jan. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az online lehetőséget kihagytam, bár lehet nem véletlen.
2018. jan. 10. 11:23
 3/8 anonim ***** válasza:

5 párkapcsolatombol egy kezdődött kocsmában, de ő is egy bnom haverja volt. A többi totál máshogy indult

A statisztikam szerint nem jó módszer

2018. jan. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk en ismerkedtem szorakozohelyen, vagyis inkabb beulos helyen, nem ilyen hangos zenes, kokaint tolos discoban... :D De az is ugy volt, hogy ismerosokkel beultunk es az ismeroseim hoztak 1-2 szamomra ismeretlent is, es az egyik sraccal szimpik voltunk egymasnak. Idegenekkel nem ismerkednek sehol.
2018. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Életemben nem láttam még olyat, aki "klasszik" szórakozóhelyen alakított volna ki kapcsolatot.

Kósza kufirc már nagyobb eséllyel jöhet össze..

Bár a csajok nagyrésze úgy jár bulizni, hogy előtte összebeszélnek a barátnőkkel, hogy ha valaki odamegy egyikükhöz, a többiek "kimentik", sokan teljesen zárkózottak és nem akarnak ott senkitől semmit.

2018. jan. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sima szórakozóhelyen nem túl jó eséllyel indulsz. Évekig jártam ilyen helyekre, de soha nem lett semmi tartós belőle, haveroknak sem, max 1-2 nap írogatás még, aztán lekoptam vagy a lány nem írt többet. Legtöbb ilyen helyen több a férfi, a lányokra nyomulnak, ha szimpi is vagy neki, csak azt látja, hogy egy újabb próbálkozó.

Egy társkereső is lehet jó, nem kell leírni. Oda céllal megy az ember. Ingyenes elég gáz, szerintem fizess elő, aki komolyan gondolja a párkeresést és nem mert személyesen kezdeményezni, annak nem ár az a pár ezer forint. 28/f

2018. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyen alapvetően könnyebb nőket felszedni d.gásra,mert a nagy részük is ezért jár oda (jahh ennek a "kódja": táncolni meg jól érezni magam). Viszont komoly kapcsolatra csak igen kicsi az esély,én legalábbis soha nem bulikban akartam összejönni komoly nőkkel.
2018. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mit értünk ismerkedés alatt?


Szórakozó helyen könnyű dugni, ha olyan vagy. Be vannak rúgva a lányok, be gerjedve, ha jól nézel ki simán eltudod vinni őket. De nagy többségben azok olyanok is amilyenek. Rendes kapcsolatot szerintem nem igazán lehet itt kezdeni.


Szerintem egy könyvtárban vagy koncerten már is könnyebb a dolgot. Eleve meg van egy közös pont. Szerettek olvasni, szeretitek ugyanazt a zenét. Megvan az indító löket hogy beszélgessetek és váratlanul is jöhet. Bulizni sokan célzottan párkereséssel járnak. Erőltetett, valakinek taszító ez a nyomulás. Egy könyvtárban csak simán valami adtán elkezdhettek beszélgetni és nem egyből az fog eszetekbe jutni ideális esetbe hogy dugás, kicsit meg ismeritek így az embert és eleve kialakul egy szimpátia ami valószínűleg nem a külsőségeken fog alapulni első sorba.


Interneten meg szerintem kifejezetten jól lehet ismerkedni. Tudsz "böngészni" a partnerek között és sokkal könnyebben tudsz olyan embert találni magadnak mint amilyenre vágysz. A probléma ugye itt valószínűleg a távolsággal lesz, ami megbélyegzi az itt kialakult kapcsolatokat a legtöbb esetben.

2018. jan. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!