Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsak meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak meg egy ismeretlen férfit, aki nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 19. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem mersz odamenni hozzá? :)
2019. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
"Szia"
2019. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez elég hely és helyzetfüggő. Kicsit több info jól jönne. Pl hol/mikor találkoztok, stb.
2019. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
"Szia, tudtad, hogy a nőstény foltos hiénáknak 17 centis pszeudopénisze van?"
2019. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ennyire azért nem vagyok elveszve, csak nem tudom, hogy milyen indokkal mehetnék oda hozzá. Am tényleg parázom egy kicsit. Nem szeretnék beégni.
2019. ápr. 19. 20:36
 6/11 A kérdező kommentje:
A városban láttam eddig néhányszor, és hát szívesen megismerkednék vele.
2019. ápr. 19. 20:42
 7/11 anonim ***** válasza:

Az a hiénás duma ütős lenne. Szerintem próbáld meg, nálam kajak bevágódnál vele. :D

32/f

2019. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem pl. mondhatnád, hogy "szívesen elmennék május elején Hévízre, de jobban érezném magam ha te is ott lennél"
2019. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Oda tudsz menni direkt és indirekt módon. Pl: odamehetsz elmondhatod neki hogy tetszik neked és szeretnél vele randizni ami szerintem a legjobb. Vagy indirekt ami olyan hogy keresel egy indokot pl megdicséred az egyik ruhadarabját és megkérdezed hol vette és valahogy beszélgetést csinálsz belőle hogy öcsédnek néznél ilyet meg hasonló. De ha nem csinálsz semmit esélyt nem adsz szegénynek hogy döntsön felőled. Ha kel még tanács írj nyugodtan privibe .
2019. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az egyenes út a legrövidebb. Azért néznék elkerekedett szemekkel, ha így odajönnél az utcán. :D Rossz néven nem venném, bár keresném a kandikamerát. A nevét legalább tudod? Mert akkor megkereshetnéd a neten. Kicsit könnyebb dolgod lenne.
2019. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!