Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valoban valakinek ennyi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valoban valakinek ennyi a "kapcsolati" igenye?

Figyelt kérdés
Van egy baratom. 2 eve ismerem, de 4 honapja vagyunk egyutt. Nem igazan voltak kapcsolatai elottem es a barataitol tudom, hogy nagyon utalta a noket, mindig azt hangoztatta, hogy neki senki se kell csak arra. Es mikor bejelentette nekik, hogy van baratnoje el se hittek. A lenyeg a lenyeg, hogy tavkapcsolatban vagyunk. Bar kivan mondva, hogy egyutt vagyunk, megse ugy eli meg, mintha ez egy rendes kapcsolat lenne. Nem vagyok boldogtalan, mert jelenleg a karrierem az elso, viszont sokszor elgondolkozok, hogy szamara ez a normalis? Van, hogy napokig nem beszelunk egymassal, de mindig onnan folytatjuk ahonnan abbahagytuk. Igazabol felvallalt a kapcsolatunk, de ez szamomra akkor is fura. A csaladjanak es a baratainak is egyfolytaban azt hangoztatja, hogy senki masra nem cserelne le es neki minden jo. Ilyenkor leginkabb az anyukaja nyugtat meg. Most sem beszeltunk mar 3 napja, de a baratja tegnap hivott, hogy szervezik a nyaralast nyarra es mondta a baratom, hogy termeszetesen jovok en is. Es ezt se tole hanem a baratjatol tudom. Igazabol tudom hogy nem normalis. Beszeltem vele errol, de semmire nem jutottunk. Szerintetek lesz kesobb valtozas? Vagy az idovel erik o is es legyek vele turelmes? (Ez nem nehez, mert turelmes termeszetu vagyok, es legfoglalom magam mindig)
2019. ápr. 20. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

A FÉRFIAK 90%-a szeretőt akar!

Nem barátnőt, élettársat, vagy pláne feleséget!

2019. ápr. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez azert eleg eros kijelentes nem? Korulottem nagyon sokan elnek boldog parkapcsolatban.
2019. ápr. 20. 08:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Léteznek ilyen emberek, de csak hozzájuk hasonló emberrel való nekik kapcsolat. Lehet, hogy még nem vagy boldogtalan, de már most érzékeled a problémát és rossz érzéseid vannak.


"semmire sem jutottunk"


"nem beszéltünk 3 napja"


Számomra ez nem férne bele egy kapcsolatba. Neked kell eldöntened, hogy mennyit ér számodra, sajnos tipikus eset, hogy később sem lesz változás.

2019. ápr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ha nő lennék, akkor biztos nem jönnék össze ilyen gondolkodású emberrel.

"barataitol tudom, hogy nagyon utalta a noket, mindig azt hangoztatta, hogy neki senki se kell csak arra. "


Aki ilyet gondol, az számomra nem százas szerintem.

2019. ápr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A XXI. század hozta el azt, hogy az emberek folyamatos kapcsolatban tudnak egymással lenni, akkor is, ha nem élnek egy fedél alatt.

De attól még nem kötelező folyamatosan egymáson lógni.

Tervez veled, fontos vagy neki, felvállal, kimutatja, ha keresed minden bizonnyal válaszol is, anélkül is tudja, hogy ott vagy neki, hogy erről folyamatos megerősítést szerezne.

Nem követi a mostani trendeket, de attól még teljesen normális.

2019. ápr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

A tiedet se mondanám túl nagynak, sőt. De manapság divat ez az igénytelenség, szóval menők vagytok.


Bár szerintem a szánalmas szó jobban illene rátok.

2019. ápr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ő ugyanolyan maradt mint volt.Annyi,hogy most elméletben van neki valakije,de gyakorlatban semmit nem tesz ezért,mert valamennyire hidegen hagyod.Most nekem is van félig meddig valakim,valami alakul ,de mégsem.Jelen esetben olyan vagyok mint a barátod,van hogy 3 napig se írok,és miért ? Mert nem érdekel a másik annyira,nem érdekel mit csinál,ennyi.Ilyen távkapcsolatban benne se lennék.
2019. ápr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok boldogtalan, mert jelenleg a karrierem az elso"


Nem is értem mért vagy akkor pár kapcsolatban , meg mért nem mind1 neked , hogy milyen is ez a kapcsolat, elvégre neked a karriered az első innentől kezdve ha én ezt hallanám mint a barátod akkor már csak nem lennék neked.

2019. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Távkapcsolatban nekem is elég lenne ennyi. Nagyobb kérdés inkább az, hogy mi lesz mikor összeköltóztök!


Én nagyon erőltetném ezt a témát, mert hamar kiderülne, hogy csak vesztegetitek egymás idejét, vagy tudtok is egymással élni.

2019. ápr. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!