Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha élni sincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha élni sincs kedvem, mert szakított velem?

Figyelt kérdés

4 hónapig jártunk, de már 3 hónapja hogy ő szakított velem. Állandóan azt mondta mennyire szeret, én vagyok élete szerelme, de ebből semmi se volt igaz. Engem még soha egy férfi sem szeretett. Többször is játszadozott az érzéseimmel. Először 2 évvel ezelőtt írt szinglinként, akkor beszéltünk egy ideig, de visszament az akkori ex barátnőjéhez megszokásból. Ez nekem akkor rosszul esett, de közben is írogatott mikor megvolt a barátnője. Majd a tavaly összejöttünk, de mindig azt éreztette hogy nem vagyok jó hozzá. Majd az idén el is dobott.

Semmi értelme az életemnek, mindegy lenne ha meghalnék. Úgy se fog soha senki se szeretni. A szakítás óta ürességet érzek, nem érdekel semmi.


2019. ápr. 20. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

" hónapig jártunk, de már 3 hónapja hogy ő szakított velem. Állandóan azt mondta mennyire szeret, én vagyok élete szerelme"


Nyilván nem volt igaz, ne bánkódj miatta, nem szeretett ő igazán téged.

2019. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Semmi értelme az életemnek, mindegy lenne ha meghalnék. Úgy se fog soha senki se szeretni. A szakítás óta ürességet érzek, nem érdekel semmi."


Ezt azonnal felejtsd el!! Nem ér ennyit az egész, csa pár hónap volt, ha gondolod írj rám, és beszéljünk!

2019. ápr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elmúlik.
2019. ápr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Soha de soha nem szabad búslakodni egy ilyen féreg miatt! Gondolj bele, így legalább van esélyed megismerni egy normális férfit, aki nem hazudozik.Ha keresne, szerintem fog még jelentkezni, szivasd szét! :) Megérdemli.
2019. ápr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

brühü brühü brühü....ez megint hiszti.


Szóval ezt fejezd be, ez rinya. Ezen nagyon sokan túllépnek, azaz alig van aki ne élne meg ilyet.


De mindenki talpra áll, mert kell mert muszáj, és az emberek próbálnak valamit tenni azért , hogy jobb legyen.,


Neki nem kellettél, nem ő volt a megfelelő. Ennyi. Jön majd a nyár az ősz a tél megint a tavasz és telnek a hónapok az évszakok és te még mindig élsz, és már alig gondolsz rá vagy már egyáltalán.


menj emberek közé menj kirándulni, biciklizni , futni, menj el kozmetikushoz, fodráészhoz , szoliba, sportolj valamit, formáld az alakod, tanulj meg új ételeket sütni főzni, most erre mindre van időd,

2019. ápr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!