Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hány napig bírja ki egy...

Hány napig bírja ki egy átlagos ember kevés táplálkozással? Mert szakított velem a barátom pár napja, és azóta semmit nincs kedvem enni. Ma például semmit nem ettem?

Figyelt kérdés

2015. nov. 7. 01:49
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Ismerős. :/ Volt, hogy 4 napig egy falatot sem ettem. 4-5 hónapig bírtam kb, de majdnem 20 kilót fogytam.
2015. nov. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 enzo. válasza:
55%

kevés táplálkozással sokáig, a húgom így fogyott le 20 kilót :) szóval akár hónapokig is.

amúgy evés nélkül 3 hétig lehet bírni maximum ha iszol mellett. ha viszont nem iszol, akkor 3 napig élheted túl.


A saját véleményem hogy: egy nő vagy férfi sem ér annyit hogy én magamat sanyargassam miatta. Én amit tennék a helyedben: ennék egy finom sütit és nem búslakodnék, mert sok pasi van a világban aki két kezét összetenné ha vele lennél ;)

2015. nov. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 2. sütis verziója is jobb, mint a koplalás, de a legjobbak ilyenkor egészségesebb életmódra váltanak, edzenek és olyan jó nők/férfiak lesznek, hogy bizonyára találnak maguknak valaki mást, de amíg nem, addig is jobban érzik magukat a bőrükben...

De persze van olyan, hogy az ember egy ideig nem tudja túltenni magát dolgokon. Nos, egyeseknek hónapokig megy, mások hamarabb kikészülnek. Én egyszer 4,5 napig semmit sem ettem, egyszer pedig 11 napig laktam 8 fokban, szinte semmi étellel. Semmi nem történt, de volt is mit elbontani a testemnek s mivel korábban rendesen ettem, nem hiányokkal kezdtem neki a dolognak.

Egy vékony, kevés izmú, s talán eleve hiányos táplálkozású embert már könnyen kikészíthet pár hét igen minimális táplálkozás. S aki nem egészséges, annak is más a helyzete.

Az, hogy ma semmit sem ettél, még tuti nem okoz semmi bajt, ha nincs valami komoly bajod. De próbálj meg enni, nem kedv kérdése, a testednek szüksége van rá hosszabb távon (bár lehetőleg rövid távon is, de azt még simán bírja). Legalább az alapokat vidd be, fehérje, kis zsír, némi zöldség...

2015. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!