Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemüveges lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemüveges lányok miért kelendőbbek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 1. 12:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Mert befigyel a titkárnő-típus és az bizony brutál szexi:)
2017. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért, kelendőbbek?
2017. júl. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Mesélj még!
2017. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem borzasztó szexi a szemüveg. De én már 15 éve is így gondoltam, most meg divatba is jött.
2017. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
A kontaktlencsés minek számít?
2017. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

"A kontaktlencsés minek számít?"


Nem a rossz szem számít szexinek, hanem a szemüvegkeret :)

2017. júl. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Csak akkor kelendőbbek, ha alapból szexisek és a szemüveg csak dob rajtuk.
2017. júl. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A lányok úgy alapból kelendőbbek. Mindegy hogy szemüveges, vagy nem. Bár van egy ilyen szemüveg fétis, de szerintem mindegy, így is úgy is szép egy lány ha szép.
2017. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Na ezt már megint honnan szedted? Egyáltalán nem hinném hogy kelendőbbek. Egyébként is mit számít az hogy szemüveges vagy sem? Ha full hülye nem normális a csaj, de szemüveges, akkor ugyanannyira nem fog jelleni mint a nem szemüveges társa. És ugyanúgy, ha valakivel jól érzem magam, jól elbeszélgetek, és tetszik, akkor semmivel nincs előrébb a szemüveges, mintha nem lenne az. Na jó bevallom, nálam hangyányi előnye van, ha nem szemüveges, mert a szép szemük jobban látszódik. Tehát ha lenne egy csaj két klónja, teljesen ugyanaz, de egyik szemüveges, másik nem, akkor a nem szemüveges lenne a nyerőbb.
2017. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Az arcukra lehet élvezni anélkül, hogy sírnának, mert a szemükbe ment. Ez nyomós érv az ismerkedés mellett.
2017. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!