Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem cirógat vagy ad egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem cirógat vagy ad egy csókot? Miért nem kérdez meg semmit se tőlem? Nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Eltelt 1,5 év után és alatt 1x se kérdez mást tőlem csak azt hogy csinálok e neki cigit, egész nap. Nem tervezünk jövőt, ez így jó, de nem esik jól alapból, mert én többet törődök vele, mint egy cigivel, ha elszívják - Megveszem, meggyújtom, fogom, elszívom, eldobom.

Úgy érzem, hogy "élő cigitöltőnek" használ.

24 órából 16át minden nap együtt vagyunk, alvást is beleszámítva.

Egy háztartásban élünk, de nem lehetünk egyek.

Mit tegyek, hogy többnek érezhessem ma emellet a férfi mellett?


25l



2019. ápr. 21. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk keresel olyan férfit aki szeret is?
2019. ápr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Szinte semmit. Nekem ez a tipikus beülök sörözök és kifekszek fajta fazonnak tűnik.

A durva a másfél év.. Jó magam azért 5 év után is ölelgettem a barátnőmet .. Hát nem mindenki azért van kapcsolatban mert szüksége van rá..

2019. ápr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem hagyod el ezt a palit? Mi fűz ahhoz, aki láthatóan nem szeret.

Aki nem lenne velem gyengéd, figyelmes, azt elhagynám, mivel az egymással törődés alap egy párkapcsolatban.

2019. ápr. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Uhh de kisertetiesen hasonlit egy baratom szitujara ez.
2019. ápr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó cigit töltesz ?:P
2019. ápr. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!