Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdeklem még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdeklem még a volt párom vagy csak azért keresett, mert megtudta találkozgatok mással?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt kb. 4 hónapja lassan, ő szakított, mert szerinte különböző világban élünk, nem működne hosszú távon és úgy látta nekem is rossz.

Voltak dolgok amik nem voltak fényesek, nem tudtam könnyen beilleszkedni a baráti körébe, zárkozott vagyok és idő kell, hogy valakit közel engedjem, de ennek ellenére is szerettük egymást, és én vele maradtam volna de természetesen elfogadtam a döntését, de nem volt könnyű, próbaltam vele beszélni de nem volt rá vevő.


Szóval megpróbáltam tovább lépni, bár nem ment, mert csak rá gondoltam de azért beszélgettem mással, randiztam de ennyi.Nem gondoltam volna de megudta valakitől, újra vissza jelölt az interneten és kérdezett a magán életemről.

Azt mondta sosem lehet tudni mikor leszünk újra együtt, mert annyira jó volt stb stb stb..



Most megint nagyon rossz, nem tudom mit csináljak, próbálok tovább lépni de ez most nagyon felkavart...Nem akarom megint naiv lenni, de még mindig őt szeretem, pedig tudom nem kellene....



2019. jan. 27. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Írd meg neki, hogy nem vagytok együtt, ez az ő döntése volt. Mivel nem vagytok együtt, azt csinálsz amit akarsz, nem fogsz arra várni, hogy ő majd esetleg újra járni szeretne veled. Írd meg neki, hogyha szeretne tőled valamit, akkor mondja meg, hívjon el randizni. De ezen felül semmi köze sincs hozzád. Ezt már ne írd meg, de azon se lenne joga keseregni, hogyha te azóta naponta 5 pasival dugnál, mivel ő szakított veled.

Nem kell neki könyörögni, de jelezd, hogy nyitott vagy újrakezdeni, viszont ha ő nem, akkor hagyjon békén.

2019. jan. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta sosem lehet tudni mikor leszünk újra együtt, mert annyira jó volt stb stb stb.."


Ugyan! Ő szakított. Nyilván, mert annyira jó volt neki.

Inkább csak sérti az egóját, hogy mással ismerkedsz, és nem epedezve vágyakozol utána.

Magad is tudod, hogy nem kéne vele újból kezdeni. Legjobb, ha nem kommunikálsz vele, hogy hamarabb végleg túltedd magad.

2019. jan. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Lehet inkább másnak kéne esélyt adnod, mert aki egyszer eldobott magától az lehet megint meg fogja tenni.

Én soha nem tudnék ilyet tenni a barátnőmmel. Azon kellett volna legyen hogy összeházasodjatok közös jövő, nem azon hogy eldönti hogy szakít veled ráadásul gondolom igazi érv nélkül csak azért mert nem fogadott el olyannak amilyen vagy..



F31

2019. jan. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek mint az exed rabolják csak az idődet, míg mással lehet boldog lehetnél. Akikkel randiztál azok nem jöttek be? Mert ha igen (de egyébként sem) én a helyedben biztos nem mennék vissza egy ilyen emberhez.
2019. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Azt mondta sosem lehet tudni mikor leszünk újra együtt, mert annyira jó volt stb stb stb.." A megfelelö válaszod: SOHA!!!
2019. jan. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mi történt azóta, megkérdezhetem?
2019. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Túl sokáig rabolta az időmet, rájöttem és megszakítottam vele minden kapcsolatot, sajnos neki már csak játék volt, persze tagadja de aki egyszer veled akar lenni, 2 hét múlva mégse aztán megint eltelik pár hét és meggondolja magát újra akkor én NAIV is veszem a lapot...


Sajnos vagy nem sajnos de ez így alakult, talán majd egyszer lesz MÁS..:)

Mindenkinek köszönöm a válaszokat, és sok sikert ilyen téren is!!:)

2019. jún. 22. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!